Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 28. 8. 2016
Líbí se mi

Trojka jako den narození. Upřímné ženy, které potřebují svobodu

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 28. 8. 2016
Líbí se mi
Trojka jako den narození. Upřímné ženy, které potřebují svobodu

Trojka jako den narození. Upřímné ženy, které potřebují svobodu

Jedničku jsme si představily jako nezávislou, dvojku jako družnou a trojka pak bude vyloženě společenská. Ženy narozené třetího dne v měsíci jsou rády uprostřed jiných lidí a dělá jim radost moci trávit svůj čas s ostatními. Často se můžete setkat se situacemi, kdy jejich dům bude neustále plný lidí. Jejich známí jim budou často volat, aby jim pomohly, stejně tak mohou volat děti známých. Trojky nerozlišují věk a všechnu tu komunikaci zvládají snadno. Vždy si rády najdou čas a i proto je mají lidé tak rádi. Tyto ženy se zřídkakdy ocitnou bez přátel, leda by daly průchod čistě negativním vlastnostem svého dne narození.

Číslo dne narození 3 

Tyto ženy potřebují mentální stimulaci, kterou jim mohou poskytnout druzí lidé podobného stupně inteligence, jako mají samy, a buď budou takovou společnost vyhledávat, nebo si je lidé, kteří mají podobné potřeby, najdou sami. Není v tom žádný záměr, mají upřímně rády lidi a zdá se, že se dokáží dát bez problémů do řeči s muži i ženami ze všech společenských vrstev. Lidé na oplátku cítí jejich upřímnost a to je k nim přitahuje.
Ženy narozené třetího mají velmi činorodou mysl a dovedou velmi přesně kriticky ocenit a zhodnotit každou situaci. Jsou to ženy plné nápadů a bývají to šťastní lidé s bystrostí. Dokáží rychle myslet, zábavně a velmi originálně, a dokáží nakazit druhé svým nadšením. Tyto ženy nemívají strach odlišit se od druhých. Jsou upřímné a všechno povědí narovinu a jejich vřelý, uvolněný způsob řeči ve vás vzbudí pocit, že je znáte vlastně odjakživa. Někdy se však může stát, že propadnou negativnímu vlivu svých čísel a pak se místo upřímnosti objeví výčitky a obrovská kritičnost.

V milostném vztahu potřebují ženy s trojkou jako číslem dne určitou míru nezávislosti, ale zároveň je těší společnost druhého člověka, s nímž mohou chodit do společnosti a probírat každodenní události a problémy. Kladou velký důraz na upřímnost a můžete se spolehnout, že k vám budou naprosto přímí a otevření. Občas se vám to, co řeknou, nemusí líbit, ale můžete věřit, že to říkají bez postranních úmyslů a od srdce. Život s těmito lidmi není nikdy fádní a bude s nimi dobře, musíte ale pamatovat na to, že jejich přátelé jsou pro ně velmi důležití a že vždycky dělají víc věcí zároveň.

Tyto ženy jsou velmi nepříjemnými soupeřkami. Trojka má neomylný dar vystihnout vaše nejcitlivější místa a pak se do nich s neuvěřitelnou přesností strefovat svými poznámkami. Nejhorší je, že se vám pak podívají přímo do očí a řeknou: "To vážně nevím, co se tě na tom tak dotklo. Já to tak nemyslela..." Přitom se usmějí a vy budete v rozpacích přemýšlet, jestli to přece jen není pravda a vy nejste nakonec skutečně trochu přecitlivělé. Pak se samozřejmě najdou i tací, kteří chování takových necitelných žen začnou omlouvat. Negativní žena s trojkou je navíc uzlíček nervové energie, ten typ, co lítá od jedné věci k druhé a snaží se jich stihnout tucet najednou. Jejich energie je však natolik roztěkaná, že začnou být nervózní, co udělat dřív, a rychle se tak vyčerpají.
U každého čísla tedy bude platit varování, ať nepropadáme jeho negativním vlivům, negativní dopad to nemá jen na nás, ale občas hlavně na naše okolí.

 

Příště se zaměříme na preciznost žen, které mají číslo čtyři jako den narození.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět
janahej
janahej 31. 8. 2016

Jsem trojka ....

Odpovědět
sipeji
sipeji 30. 8. 2016

trojka u mě chybí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.