Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 3. 7. 2016
Líbí se mi

Chybějící čísla v datu narození nás učí na čem na sobě zapracovat

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 3. 7. 2016
Líbí se mi
Chybějící čísla v datu narození nás učí na čem na sobě zapracovat

Chybějící čísla v datu narození nás učí na čem na sobě zapracovat

Probraly jsme všechna čísla, která máme v numerologické mřížce. Dozvěděly jsme se, co to znamená, když je to které číslo v mřížce několikrát i to, co se musí tyto ženy s jednotlivými čísly učit. Ovšem nikdo z nás nemá v datu narození všechna čísla, a proto je tu dnešní článek o číslech, která v mřížce chybějí. Tato čísla představují věci, které se musíme učit a spolu s ostatními čísly nás upozorňují na naše slabší stránky.
Pamatujte, že vše je jen na nás, nic není dané. Pokud budete vědět, na čem u sebe máte pracovat, můžete ze svých slabostí udělat další pevný článek v řetězci. A to nejdůležitější? Mějte se ráda taková, jaká jste! 

 

Chybějící číslo 1

Budete si muset najít tvořivé východisko, které by vám pomohlo vyjádřit vaše hlubší city konstruktivním způsobem. Naštěstí od roku 2000 budete mít v mřížce alespoň jednu dvojku, takže ženy budou daleko vnímavější k citovým potřebám druhých. Ve vědomé i podvědomé rovině budou nabízet smíření, a pokud ze sebe vydáte cokoli, co souvisí se smířením, porozuměním či láskou, vždycky se vám to, co jste ze sebe vydaly, několikanásobně vrátí.
Samostatnost, síla vůle a sebeúcta mohou u těchto žen postupně vzrůstat - všímejte si, co dělají dobře a podporujte je v tomto směru.

Chybějící číslo 2

Musíte se naučit spoléhat na svou intuici, pozorněji naslouchat svému "vnitřnímu hlasu" či svědomí a vyvažovat intuici rozumem. Tyto ženy cítí potřebu spíš ospravedlňovat své jednání, než se učit z vlastních chyb.
Symbolicky představuje dvojka polaritu, rub a líc každé situace. Právě tenhle rub a líc se ženy bez dvojky musí naučit brát v úvahu, protože mají sklon nahlížet na situace pouze ze svého vlastního hlediska a podle toho na ně také reagovat.

Chybějící číslo 3

Ženy bez trojky si těžko představují abstraktní pojmy a tenhle nedostatek se může projevovat bizardními způsoby - například neschopností orientace, nebo neschopností poradit si s jednoduchým a logickým mechanismem. Ženy bez trojky také potřebují, aby je nic nerozptylovalo, pokud se mají naplno soustředit. Jsou to ženy, které povětšinou uzavírají pevnější přátelství a nejsou příliš zaměřené na povrchní kamarádství. 


Chybějící číslo 4

Tady je potřeba učit se větší praktičnosti ve svém snažení a větší trpělivosti a toleranci k druhým. Čtyřka je číslo, které člověka "drží při zemi" a propojuje ho s emocionální stránkou jeho povahy, představovanou sedmičkou v mřížce. Kde chybí čtyřka a objevuje se sedmička (nebo více sedmiček), mají ženy sklon k příliš emocionálnímu jednání. Pokud chybí sedmička i čtyřka, mají tyto ženy často sklon k nepřiměřeným citovým reakcím, snadno se rozpláčou pro malichernost.
Čtyřka je také číslo fyzické obratnosti, proto je na takovéhle ženy potřeba dohlédnout při manuální práci, zvlášť pokud chybí i sedmička.


Chybějící číslo 5

Ženy, kterým chybí pětka, často nemají dost pohnutek a vytrvalosti k tomu, aby to, co začaly, dotáhly až do konce, takže je třeba, aby napřed dokončily jednu věc, než se pustí do druhé. Často jsou v mnoha směrech talentovaní, ale dost dobře nedovedou své nadání tvořivě zužitkovat, ani když se jim k tomu naskytne příležitost.
Musí si stanovit realistické cíle, kterých by chtěly dosáhnout, a pracovat pro jejich uskutečnění pilněji a soustavněji.

 

 

V příštím článku se dočtete, co nás učí chybějící čísla 6, 7, 8 a 9. 


Nyní se však semnou ještě podívejte na vypočítání životního čísla. Je to jednoduché a zvládne to skutečně každý. Pouze sečtete čísla ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde jednociferné číslo. Výjimku tvoří pouze čísla 11 a 22 - tzv. Mistrovská čísla.

Praktická ukázka součtu data narození, vypočítání životního čísla

23.5.1969 = 2+3+5+1+9+6+9 = 35 = 8
Životní číslo je v tomto případě číslo osm.

31.8.1988 = 3+1+8+1+9+8+8 = 38 = 11
Životní číslo je zde číslo jedenáct.

 

V jednom z dalších článků se dočtete, co jednotlivá životní čísla značí a k čemu nám dávají potenciál a předpoklady. 

A jaké je vaše životní číslo? Pracujete na sobě a učíte se chybějící čísla vykompenzovat a více věřit sama sobě?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 20. 9. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Atevy
Atevy 27. 12. 2019

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 2. 2. 2018

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.