Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 1. 1. 2017
Líbí se mi

Máte v datu narození číslo 2, 5 a 8? Jste symbolem ctižádostivosti a vášnivosti!

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 1. 1. 2017
Líbí se mi
Máte v datu narození číslo 2, 5 a 8? Jste symbolem ctižádostivosti a vášnivosti!

Máte v datu narození číslo 2, 5 a 8? Jste symbolem ctižádostivosti a vášnivosti!

Ať už se ženy s rovinou vášně 2-5-8 pustí do čehokoli, dělají to se zápalem. Jakmile se jednou rozhodly pro určitý cíl, budou o něj usilovat ze všech sil. Je to jedna z nejsilnějších rovin a tyto ženy nedělají nic polovičatě. Buď všechno, nebo nic. Buď vás budou k zbláznění milovat, nebo pro ně přestanete existovat. Když k tomu dojde, není nic, čím byste mohli jejich názor změnit. Mnohé z nich dokáží být v tomto směru velmi necitelné.

Rovina vášně

Ženy s touto rovinou dokáží zasvětit celý svůj život principu, v který věří, někdy i na úkor všeho ostatního včetně vás. V takových případech dokáží citově zcela vysadit, což bývá pro jejich rodinné příslušníky a přátele velmi těžké pochopit. Obyčejně nejde o něco, co by dělaly vědomě nebo dokonce záměrně, a když je na to šetrně upozorníte, dokáží si to i uvědomit. Třeba vám to k ničemu nebude, ale zkusit to můžete.
Dvě dvojky v rovině vášně zvyšují senzitivitu a schopnost intuice a dodávají ženě velké pochopení a cit pro osobu nebo zálibu, kterou si zvolí.
Emocionální intenzita je přirozeně velmi vysoká, ale pokud má někdo v této rovině navíc ještě dvě nebo více pětek, může být občas až ničivá, ne-li pro ženu samotnou, pak určitě pro ty, kteří s ní musí žít a pracovat. Existují i další kombinace vícečetných čísel, které mohou v těchto ženách zvrátit rovnováhu, a pak se z nich, pokud si nedají velmi dobrý pozor, mohou stát arogantní, bezohlední jedinci. Pokud se tato rovina kombinuje s vícerými jedničkami, trojkami, čtyřkami nebo sedmičkami, může být velmi obtížné tomu zabránit. 
Pokud má některá v této rovině dvě nebo více osmiček, máte co dělat s osobou mimořádné myšlenkové a emocionální síly. Mentální i fyzické energie přibývá a s tím vzrůstá i intelekt a rozumové schopnosti. Osmičky znamenají také postřeh pro detail a velmi všímavou mysl, není proto divu, že spousta žen s vícero osmičkami v této rovině dosáhla v průběhu života neuvěřitelných výsledků.

Abyste dokázali ženě s touto rovinou plně porozumět, musíte s ní žít, protože jsou to ženy opravdu zmítané vášněmi. Je jasné, že jsou vášnivé i v lásce a milování se oddávají s nadšením a naplno, ovšem láska je jenom jednou z mnoha věcí, které se naplno věnují, a v téže době mohou mít několik různých zájmů zároveň. Dokáží milovat se stejným nadšením více lidí a více oborů činnosti současně, ale pokud někdo zraní jejich city, pociťují stejně prudkou bolest. Pravda je, že velké množství emocionální energie, které vkládají do všeho, co dělají, může někdy vyčerpat jejich fyzické síly. Řada těchto žen trpí opakovaně infekcemi dýchacích cest a chřipkou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 2. 1. 2021

Mám 5 a8

Odpovědět
Svata
Svata 20. 9. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Adrastea
Adrastea 4. 9. 2019

Já mám všechny...

Odpovědět
Havráně
Havráně 29. 7. 2019

Mám 5 a 2

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.