Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zatmění Slunce za novoluní ve Střelci bude spojené s uzavíráním starého a plánováním nového

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 12. 12. 2020
Líbí se mi
Zatmění Slunce za novoluní ve Střelci bude spojené s uzavíráním starého a plánováním nového

Zatmění Slunce za novoluní ve Střelci bude spojené s uzavíráním starého a plánováním nového

V pondělí 14. prosince po čtvrt na pět odpoledne je tu novoluní ve znamení Střelce. A jak už jsem naznačila, ne jen tak obyčejné. Dojde i k zatmění Slunce. Pokud přemýšlíte na tím, co to znamená, už nemusíte. Všechna témata Střelce zesílí nebo rovnou znásobí.

Trápí vás něco? Řešíte složitější záležitost? Pak ji za novu opravdu prociťte a představte si, že se vše již podařilo zvládnout. Vychutnejte si naplno se všemi detaily ten slastný pocit. Pak tuto myšlenku a vizi odevzdejte tam nahoru a v problému se dále nepitvejte. Jen tak se toho zbavíte a nebude se vám to neustále vracet k dořešení.

novoluni ve Strelci a zatmeni Slunce

Co je potřeba dokončit?

Novoluní jsou spojována s novými začátky. Jenže, aby mohlo něco nové vzniknout, je potřeba nejdříve uzavřít to staré. Energie novu vám v tom pomohou. Budete se cítit spokojeně a příjemně, i když si zrovna dvakrát neodpočinete. Blíží se konec roku, tak se zamyslete. Jaké plány jste na tento rok měli? Co jste zvládli a dotáhli? Co naopak ne? To, co dává i nadále smysl si rozvrhněte tak, abyste to byli schopni zvládnout. Záležitosti, které již s vámi nerezonují, uzavřete. K novým začátkům je potřeba, aby bylo něco také ukončeno. Naplánujte si vše potřebné, dynamický Střelec vás povede.

Myšlenky tvoří budoucnost

sve myslenky vysilame do Vesmiru jako prani

Vše kolem vás je energie, stejně tak i vaše myšlenky. Dobře se zamyslete nad tím, jakého směru jsou. Vysíláte je tam nahoru jako svá přání, tak, ať jsou skutečně zaměřeny na to, co si ve skutečnosti přejete a kam chcete směřovat. Ohnivé novoluní v prosinci bude také nasáklé touhou něco změnit, objevit a zhmotnit. Buďte naprosto upřímní, a to, jak k druhým, tak k sobě samotným. Možná budete překvapeni, kolik skvělých nápadů se vám honí hlavou. Nelekejte se ani větší spontánnosti. I dobrodružství a neplánované akce mohou mít velmi pozitivní dopad a smysl pro vaši budoucnost. Nevíte, co vlastně od budoucnosti chcete? Pak vám ohnivý Střelec vše ujasní. Dovolte si svobodu a nedávejte si žádné limity. Co vás v životě čeká snadno ovlivníte už tento nov.

Vůně dálek, dovolených a studia

stuium, cizi jakzyky, uceni se, vzdelavani

Někomu z vás určitě blesklo hlavou, proč už teď mluvím o dovolené. Novoluní ve Střelci je spojené i s cestováním, plány na dovolenou a komunikací v cizině. Takže se bez obav můžete vrhnout na plánování zaslouženého odpočinku už teď. Trošku vrtkavé energie tohoto znamení vás pravděpodobně také popostrčí do studia. Nezáleží na tom, zda vás naláká nějaký kurz, osvojíte si novou dovednost, najmete si osobního trenéra či kouče nebo se vrhnete s elánem do studia jazyků. Půjde vám všechno, pro co se nyní rozhodnete.

S láskou Dana Chara

Foto: pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 3. 6. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 12. 2020

tak se tedy těším, že něco uzavřu a něco nového začne

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 13. 12. 2020

Svata
Svata 13. 12. 2020

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 13. 12. 2020

sipeji
sipeji 13. 12. 2020

Pondělí budu mít zlomové i tak, jsem sama zvědavá jak ho novoluní ovlivní.

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 13. 12. 2020

Držím pěstičky

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.