Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Úplněk ve Vodnáři, buďte opatrní. Dynamickou energii náročných situací použijte ke změně osudu

avatar
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Úplněk ve Vodnáři, buďte opatrní. Dynamickou energii náročných situací použijte ke změně osudu

Úplněk ve Vodnáři, buďte opatrní. Dynamickou energii náročných situací použijte ke změně osudu

Energie tohoto úplňku bude velmi dynamická. Je o moci a svobodě. O neosobním, odtažitém, ale přesto vášnivém citu, který tolik potřebuje svobodu, že pro svou nezávislost udělá prakticky cokoli. Na místě je velká opatrnost, nejen v mezilidských vztazích, ale i např. na cestách.

Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.

Úplněk ve Vodnáři začíná 27. 7. 2018 ve 22 h 20 min. Věčně putující Měsíc procházející znamením Vodnáře vnáší do našeho duševního a tělesného vnímání zvláštní neklid.

Tento úplněk je mimořádný i pro výjimečný úkaz zatmění Měsíce

Středem zemského stínu projde Měsíc ve 22:22 a úplné zatmění skončí ve 23:13. Potrvá 103 minut a bude nejdelším úplným zatměním tohoto století. Delší úplné zatmění Měsíce zažijí lidé až v červnu 2123. 
 
Tělesně náleží k Vodnáři lýtka, nohy od kolen ke kotníkům, křečové žíly v lýtkách, kotníky. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, úplněk ve Vodnáři na ně působí obzvlášť intenzivně. Dopřejte si kvalitní masáž nohou, klidnou chvíli ocení i vaše mysl. Meditace zřejmě nebude oblíbená činnost tohoto úplňku, ale horké hlavy a bojovná nálada našemu zdraví neprospívají. 
 
Za úplňku ve Vodnáři musí sluneční Lev držet otěže svého majestátu hodně pevně. Měsíc ve Vodnáři je provokativní, nezávislý Měsíc, věčně protestující a unikající. Mars a Uran svými aspekty napětí budou nestálost a touhu po nezávislosti jitřit, vyvolávat střety a ponoukat k neuváženostem. Jakkoli mnoho situací může být náročných, nezapomínejme, že dynamickou energii je možné spoutat a usměrnit, stejně jako jaderná energie může fatálně škodit i maximálně prospívat. Záleží na našem přístupu a naší pozornosti. 
 

Měsíc ve Vodnáři je provokativní klaun-šašek s vysokou inteligencí, vzpouzí se všem ustrnulým konvencím a vysmívá falešným autoritám. Vladař Slunce ve Lvu potřebuje jeho zpětné zrcadlo, stejně jako respekt k úcty-hodné autoritě je výzva a úkol pro vodnářský Měsíc. Ale pro oba je příliš těžké dosáhnout spolupráce a vzájemného respektu i v lehčích konstelacích než za tohoto úplňku.

Zjednodušeně řečeno, válečník Mars a revolucionář Uran se v tomto úplňku snaží vyvolat vzpouru a osud jednotlivých bytostí závisí i na schopnosti správně vyhodnotit situaci. Kdo se cítí utlačovaný, má nyní šanci se osvobodit. Ovšem touha vytvářet chaos z přemíry vnitřního napětí není správná ani moudrá a bude dříve či později po zásluze potrestána. Je možné se ovládnout a je možné nenechat se ovládat. Buďte opatrní a pozorní, vyhýbejte se sporům a nepřecházejte na červenou. 

Přes všechno napětí, neklid a rozpory může tento úplněk kromě šance proměnit vězení v konstruktivní svobodu přinést i výjimečnou, osudovou lásku.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Maddalena 11. 8. 2018

Děkuji za všechna přečtení, opatrujte sebe i své blízké nejen v časech náročných úplňků...

Odpovědět
avatar
wacky 27. 7. 2018

Páni, to bude jizda

Odpovědět
avatar
sipeji 27. 7. 2018

zajímavé, tak uvidíme...

Odpovědět
avatar
hudlenka 27. 7. 2018

zajímavé, nohy mám dneska těžké jako olovo

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 27. 7. 2018

Dáme si pozor

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 853
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.