Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 17. 4. 2019
Líbí se mi

O Velikonocích harmonizujte vztahy s milovanými

Apolena
Apolena
Vloženo 17. 4. 2019
Líbí se mi
O Velikonocích harmonizujte vztahy s milovanými

O Velikonocích harmonizujte vztahy s milovanými

Velikonoce přejí rodinným setkáním a často se o nich, stejně jako o Vánocích, scházíme s širší rodinou. Úplněk ve Vahách dodá těmto setkáním energii plnou porozumění, lásky a harmonie. Zapomeňte na hádky a spory, teď je čas na nikoho netlačit a nenaléhat a jen si užívat, že můžeme být opět pohromadě a hlavně si toho vědomě vážit.

Letos už druhý úplněk ve Vahách nastává na Velký pátek ve 13:12 hod.

O volném prodlouženém víkendu se můžete vrhnout na tradice a spolu s ostatními malovat kraslice, vařit, péct nebo si jen večer zahrát stolní hru – hlavní je být spolu. Ne vždycky se člověk cítí nakloněn společnosti, někdy se na druhé zlobí, má pocit křivdy nebo prostě nemá náladu, a všechno je to v pořádku, o úplňku ve Vahách to ale neplatí, budeme opravdu nastavení na lásku, sounáležitost a společnost, a toho je třeba využít.

Váhy nemají rády rychlé rozhodování pod tlakem, takže se do ničeho nenuťte a pokud to aspoň trošku jde, skutečně odpočívejte a jezděte po návštěvách, ale nic, co počká, neřešte. Všichni máme často sklony k tomu až moc pracovat, až moc řešit a přemýšlet a málo odpočívat a radovat se. Zkuste to napravit a naordinujte si na volné dny více radosti a odpočinku a minimum práce.

Váhy přejí kráse a umění. Svůj umělecký cit můžete uplatnit třeba při zdobení kraslic nebo velikonoční výzdobě. Projevit se můžete i zpěvem, kreslením… Zkrátka čímkoliv krásným, co vás bude bavit. Nebo vyrazte na výlet na některý z hradů či zámků, téměř letní počasí bude podobným výletům velmi přát! Pozor si v těchto dnech dávejte skutečně jen na nátlak a to, když vás bude někdo do něčeho nutit. Klidně si dovolte takového člověka ignorovat, je to váš život a vaše velikonoční (ne)pohoda!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

paráda

Odpovědět
lemur
lemur 20. 4. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 480
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.