Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Úplněk ve Vahách, harmonie na dosah. Vesmírná energie navzdory těžkostem přeje lásce

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Úplněk ve Vahách, harmonie na dosah. Vesmírná energie navzdory těžkostem přeje lásce

Úplněk ve Vahách, harmonie na dosah. Vesmírná energie navzdory těžkostem přeje lásce

Aktivují se důležitá témata související s partnerstvím, smyslem pro harmonii a rovnováhu, uměleckým nadáním, diplomacií, ale i nechutí se rozhodovat. 

Znamení Vah vládne jemná, po skutečném partnerství toužící Venuše, proto je lunární vliv v tomto období mimořádně silný zejména v oblasti vztahů.

Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.

Úplněk ve Vahách začíná 31. března 2018 ve 14 h 36 min. Věčně putující Měsíc procházející znamením Vah vnáší do našeho duševního a tělesného vnímání zvláštní neklid.

Tělesně náleží k Vahám ledviny, močový měchýř a bedra. Těmto oblastem věnujte zvýšenou péči, úplněk ve Vahách na ně působí zvlášť intenzivně. Ledvinám udělá dobře Jančův ledvinový čaj s pravým celíkem zlatobýlem, močové cesty chraňte před nastydnutím. Bederní oblast  posílíte vhodným cvičením, nejlépe jógou.

Úplněk ve Vahách nám dává možnost uspořádat své vztahy, energie Vah přeje harmonii a rovnováze. Není to vždy zcela jednoduché, jako ostatně vše, co souvisí s partnerstvím, a to jak v osobních, tak obchodních vztazích. Tentokrát to není jednoduché i proto, že ve hře je také Mars a Saturn v aspektech zvýšené dynamiky a napětí, které můžou přinést vážné spory. Přesto, základní energie Měsíce ve Vahách je jemná a smířlivá a jako vždy záleží především na nás, jak se vypořádáme s napětím a zda spor odmítneme, nebo do něj vstoupíme.

Téma tohoto úplňku je kromě lásky a partnerství i spolupráce a umění konstruktivního kompromisu, diplomacie, ochota ustoupit a dát přednost druhému. Dokázat zpomalit prudké vychylování jazýčků vah. V tomto období máme šanci uspořádat vše neuspořádané, zharmonizovat, co je v chaosu. Pokud to dokážeme, zvítězili jsme, umění dobrého kompromisu je náročná disciplína i v méně dramatických konstelacích.

Dokázat ustoupit na pokraji hádky v zájmu vztahu je skutečná vyspělost. I kdyby se nám to mělo podařit málokdy, každé takové dání přednosti lásce před osobním zájmem je obdivuhodné. A paradoxně se může zdařit právě v opozici Slunce a Měsíce. Je to jako když si koukáte do očí přesně naproti sobě, prosazujete každý svůj názor, a pak se z ničeho nic všemu malichernému zasmějete a obejmete se.

Měsíc ve Vahách je obvykle intelektuálně založený idealista se smyslem pro krásu, znalec a milovník umění. I nadaný samouk, který dokáže z velikonočního vajíčka vytvořit malé umělecké dílo. Tento Měsíc se vyhýbá spěchu a stresu a nesnáší rychlé rozhodování. To může být problém, někdy je nutné se rychle rozhodnout, proto zvažujme pečlivě, jazýček vah našeho vnitřního hlasu a naše intuice nám napoví, která volba je ta správná nebo prospěšnější. Jen od volby neutíkejme, a to se Měsíci ve Vahách stává. Přílišná touha po hezkém a nekomplikovaném se někdy zvrhne v nečinnost nebo prudké změny názorů tehdy, kdy bychom se měli jasně vyjádřit.

Úplněk ve Vahách je navzdory všem těžkostem nynějších konstelací především o souladu, harmonii a vstřícnosti. O lásce, partnerství a spolupráci. O tom, že dokážeme nejen brát, ale i dávat. Za úplňku ve Vahách k tomu máme vždy jedinečnou příležitost. Dejme přednost světlu před tmou, a světlo zazáří. Dejme přednost lásce před egem, a nastane rovnováha.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 613
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.