Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 19. 3. 2019
Líbí se mi

Úplněk ve Vahách bude o vztazích a lásce

Apolena
Apolena
Vloženo 19. 3. 2019
Líbí se mi
Úplněk ve Vahách bude o vztazích a lásce

Úplněk ve Vahách bude o vztazích a lásce

Váhy milují krásu, harmonii a dobré vztahy. Nesnáší konflikt, hádky a napjatou atmosféru. Vytvořte tedy v těchto dnech atmosféru plnou harmonie a lásky a máte vyhráno.

Úplněk ve Vahách nastává 21. března ve 2:42 hod.

Ve dnech okolo úplňku pro nás bude snadnější než kdy jindy takovou atmosféru vytvořit. Kromě večeře při svíčkách s partnerem můžete zkusit využít čas plný harmonie i jinde: projděte svůj šatník a objevte nové, neotřelé kombinace, pořiďte si do domu nový obraz nebo si nějaký sama namalujte. Zajděte do galerie nebo na výstavu, tentokrát budete mít opravdový cit pro to, co je krásné a dokážete to patřičně ocenit.

Váhy jsou znamení partnerské, bez druhé polovičky se často cítí prázdné. Pokud máte partnera, připravte pro něj překvapení, vyrazte si za zážitky nebo urovnejte staré spory. Nemusíte se dohadovat ani vracet ke starým ranám, protože v tuto dobu budete oba ochotnější ke kompromisu a dokážete vše vyřešit v poklidu.

Váhy se často snaží vyhovět všem okolo sebe, ale na sebe přitom zapomenou. Snažte se tedy najít si čas pro sebe a skutečně si uvědomit, co potřebujete právě vy, o čem sníte, po čem prahnete a co by vás naplňovalo. Dovolte si chvíli myslet jen na sebe. Zároveň se ale nenuťte do žádných velkých rozhodnutí, pro ty bude příhodnější čas jindy. 

Váhy jsou nerozhodné a nemají rády, když na ně někdo tlačí, netlačte tedy na nikoho ani vy. Řešte všechno v poklidu a uvidíte, že to dopadne nejlépe, jak může. Nerozčilujte se, buďte v klidu a snažte se najít potřebnou rovnováhu - bude se vám hodit do divočejších dnů. Obklopte se krásnými věcmi, udělejte si radost a uvědomte si krásu okamžiku. Život je přeci krásný, a na jaře zvlášť.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezké

Odpovědět
nea
nea 31. 3. 2019

kéž by byl

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 479
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.