Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Úplněk ve Střelci, plánujte prázdniny. Optimistická energie velkorysých možností pulzuje všude kolem nás

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Úplněk ve Střelci, plánujte prázdniny. Optimistická energie velkorysých možností pulzuje všude kolem nás

Úplněk ve Střelci, plánujte prázdniny. Optimistická energie velkorysých možností pulzuje všude kolem nás

Měsíc ve Střelci je tulák horoskopu. Spí pod hvězdnou oblohou, vesmír je jeho domov. Nic pro něho není nemožné a v žilách mu koluje královská krev

Až ho potkáte, bude vám dlouze vyprávět o smyslu života a důležitosti vzdělání, charitě a spravedlnosti. Může být štědrý filantrop, moudrý filosof, anebo milovník dostihů. Miluje život a rád riskuje, občas přehání. A taková bude energie tohoto úplňku.

Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.

Úplněk ve Střelci začíná 29. května 2018 v 16 h 19 min. Věčně putující Měsíc procházející znamením Střelce vnáší do našeho duševního a tělesného vnímání zvláštní neklid.

Tělesně náleží ke Střelci: stehna, kyčle, boky, křížová kost, kostrč, pohyblivost obecně. Těmto oblastem věnujte zvýšenou péči, úplněk ve Střelci na ně působí zvlášť intenzivně. Při bolestech beder nebo kyčlí je důležité zpevnit střed těla, potížím předcházejte vyváženým pohybem. Pomůže plavání, jóga, Pilates. Mocná energie přírody je velká léčitelka, indiánský běh lesem nebo protahovací cviky v parku dělají zázraky. Stejně jako kvalitní fyzioterapeut nebo chiropraktik.

Energie úplňku ve Střelci je optimistická, vřelá, plná pohybu, radosti, nadšení a naděje. Nepostrádá soucit k lidem ani zvířatům, Střelci se s láskou starají nejen o ušlechtilé koně, ale i zatoulané kočky a psy. Symbolem Střelců je Kentaur, napůl kůň, napůl člověk, ztělesnění živelnosti, nespoutanosti a síly přírody. Výjimečný mezi Kentaury, Cheirón, moudrý učitel a filosof, je patron všech, kteří touží po hlubším vzdělání a pochopení smyslu života.

Úplněk ve Střelci se vzděláním hodně souvisí. Je to ideální čas na studium, seminář, jazykový kurz, publikační činnost. Ohnivý vládce znamení Střelce, Jupiter, svou mohutnou energií podporuje všechny duševní aktivity stejně jako dobrodružné cesty. Energie tohoto úplňku je aktivní a činorodá, poznávací. Plánujte dovolenou. Měsíc ve Střelci rád cestuje, ať vesmírem vlastní mysli, nebo do exotických dálek. Je rozený cestovatel. Míří za poznáváním, objevováním, vzděláním, veselou zábavou i hravou láskou.

Toto období přináší šťastná milostná setkání. Seznámení v cizině, nebo s cizincem ve vašem městě, nová přátelství na dovolené, na výletě v přírodě. Venuše je okouzlující, rozdává lásku na všechny strany. Aby příliš neztrácela hlavu, jistí ji Saturn, moudrý ve své přísnosti. Láska může být někdy komplikovaná, někdy sublimuje do vyšších oblastí.

Klíčová slova tohoto úplňku jsou svoboda, volnost, plnost, optimismus, rozvoj, energie. Vzdělávejte se, cestujte, zamilujte se, podnikejte. Jupiter je vám nakloněn!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 613
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.