Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Úplněk ve Lvu, romantika na obzoru. Připravte se na vášeň nečekaného setkání, obdiv a lásku

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Úplněk ve Lvu, romantika na obzoru. Připravte se na vášeň nečekaného setkání, obdiv a lásku

Úplněk ve Lvu, romantika na obzoru. Připravte se na vášeň nečekaného setkání, obdiv a lásku

Aktivují se důležitá témata související s láskou, zamilovaností, vášní, obdivem, hrdostí, velkorysostí, zábavou, uznáním a společenským postavením.

Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.

Úplněk ve Lvu začíná 31. ledna 2018 ve 14 h 26 min. Věčně putující Měsíc procházející znamením Lva vnáší do našeho duševního a tělesného vnímání zvláštní neklid.

Tělesně náleží ke Lvu srdce, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls. Těmto oblastem věnujte zvýšenou péči, energie úplňku na ně působí velmi intenzivně. Obveselte své srdce radostí a krevní oběh procházkou.

Když Měsíc putuje znamením Lva, ovlivňuje nás láskyplná a vášnivá energie, toužíme po uznání a obdivu, dělá nám dobře, když nás někdo ocení. Pořiďte si krásné šaty a buďte hvězdou, na plese, na koncertu nebo v divadle. I ostýchavější typy tato energie zasáhne, a v období úplňku dvojnásobně. Ale nic se nesmí přehánět, lví energie snadno sklouzne do ješitnosti, marnotratnosti a pýchy. Zvlášť muži by měli být opatrní, aby to s královským majestátem příliš nepřeháněli. Zdravé sebevědomí je naprosto v pořádku, a vy si ho přes všechen neklid a milostná dramata tohoto úplňku na několik dnů dosyta vychutnávejte.

Úplněk ve Lvu způsobuje, že toužíme milovat a být milováni víc než jindy, ve vzduchu je cítit jiskřivá atmosféra a napětí milostných her lásky. Nemějte proto zábrany pozvat na skleničku, do kina nebo na výstavu někoho, kdo je vám sympatický. Právě v tyto dny je přitažlivost silná a zábrany slabé. Udělejte něco nekonvenčního a neočekávaného!

Dejte volný směr své touze být sebevědomá a svobodomyslná. Realizujte svůj odložený sen, objevte svou tvořivost. Nepochybujte o svém nadání, ani o své přitažlivosti. Dejte najevo druhým, že se cítíte být ženou, která si zaslouží obdiv. Za to, jak zvládáte svou práci, skvěle vychováváte děti, s láskou pečujete o své blízké. Buďte hrdá sama na sebe, a mějte se ráda. Klidně i trochu sobecky.

Láska je živel úplňku ve Lvu, dávejte a žádejte!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 613
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.