Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 20. 1. 2019
Líbí se mi

Prožijte opravdovou radost a mějte rádi sami sebe

Apolena
Apolena
Vloženo 20. 1. 2019
Líbí se mi
Prožijte opravdovou radost a mějte rádi sami sebe

Prožijte opravdovou radost a mějte rádi sami sebe

Lev je znamení společenské, veselé, radostné a zaměřené na životní prožitky. Někdy je trochu sebestředné, ale rozhodně nemá problém se sebeláskou. V těchto dnech ji můžeme objevit my všichni, stačí chtít a dovolit si to. (Trochu symbolicky předchází akci Den, kdy se mám ráda, kterou v sobotu pořádají ŽENY s.r.o. )

Úplněk ve Lvu nastává 21. ledna ve 6:15 hod.

Úplněk ve Lvu nastává po půlce ledna, kdy už jsme se všichni více či méně zařadili do běžného života po Vánocích a oslavách Nového roku. Pokud jste si dali předsevzetí, která třeba úplně nevyšla a trápí vás to, právě teď je ten správný čas přestat se tím trýznit. Život žijeme jen jednou a jestli je důležité něco se naučit, pak je to odpouštění ostatním a taky sami sobě. Odpusťte si tedy vše, co třeba nevyšlo, netrapte se a radujte se ze života!

Pár dní okolo úplňku ve Lvu je vhodných pro společenské události, návštěvy divadel, setkání s přáteli... Naplánujte si na tento týden tedy alespoň jednu podobnou událost a jděte mezi lidi, prospěje vám jejich společnost. Zároveň si naplánujte minimálně jednu hezkou věc sami pro sebe, ať už se bude jednat o kadeřníku, návštěvu galerie nebo nákup nových šatů. Udělejte si radost a naučte se nemít výčitky, když děláte věci, ze kterých máte radost jen vy sami! 

Okolo úplňku ve Lvu máte rovněž příležitost udělat spoustu práce. Lev sice občas bojuje s leností, ale když je to třeba, umí vzít za práci. Ukažte, co ve vás je, a nebojte se mířit vysoko. Máte ambice? Nebojte se pro ně v těchto dnech něco udělat a pohnout se kupředu. 

Lev je znamení ambiciózní, zářivé a plné života, i když občas trochu sebestředné. Právě to se od ale od Lva můžeme naučit. Nestyďte se říct si o to, co chcete, bý úžasní a zářiví. Lev chápe, že svět je tady pro něj. A právě teď můžete pochopit, že je tady i pro vás. Lvu přísluší srdce, krevní tlak a krevní oběh, tak si dávejte pozor a zbytečně se nerozčilujte. Krásné dny vám všem. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

dobře

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 21. 1. 2019

Super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 21. 1. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 613
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.