Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 20. 1. 2019
Líbí se mi

Prožijte opravdovou radost a mějte rádi sami sebe

Apolena
Apolena
Vloženo 20. 1. 2019
Líbí se mi
Prožijte opravdovou radost a mějte rádi sami sebe

Prožijte opravdovou radost a mějte rádi sami sebe

Lev je znamení společenské, veselé, radostné a zaměřené na životní prožitky. Někdy je trochu sebestředné, ale rozhodně nemá problém se sebeláskou. V těchto dnech ji můžeme objevit my všichni, stačí chtít a dovolit si to. (Trochu symbolicky předchází akci Den, kdy se mám ráda, kterou v sobotu pořádají ŽENY s.r.o. )

Úplněk ve Lvu nastává 21. ledna ve 6:15 hod.

Úplněk ve Lvu nastává po půlce ledna, kdy už jsme se všichni více či méně zařadili do běžného života po Vánocích a oslavách Nového roku. Pokud jste si dali předsevzetí, která třeba úplně nevyšla a trápí vás to, právě teď je ten správný čas přestat se tím trýznit. Život žijeme jen jednou a jestli je důležité něco se naučit, pak je to odpouštění ostatním a taky sami sobě. Odpusťte si tedy vše, co třeba nevyšlo, netrapte se a radujte se ze života!

Pár dní okolo úplňku ve Lvu je vhodných pro společenské události, návštěvy divadel, setkání s přáteli... Naplánujte si na tento týden tedy alespoň jednu podobnou událost a jděte mezi lidi, prospěje vám jejich společnost. Zároveň si naplánujte minimálně jednu hezkou věc sami pro sebe, ať už se bude jednat o kadeřníku, návštěvu galerie nebo nákup nových šatů. Udělejte si radost a naučte se nemít výčitky, když děláte věci, ze kterých máte radost jen vy sami! 

Okolo úplňku ve Lvu máte rovněž příležitost udělat spoustu práce. Lev sice občas bojuje s leností, ale když je to třeba, umí vzít za práci. Ukažte, co ve vás je, a nebojte se mířit vysoko. Máte ambice? Nebojte se pro ně v těchto dnech něco udělat a pohnout se kupředu. 

Lev je znamení ambiciózní, zářivé a plné života, i když občas trochu sebestředné. Právě to se od ale od Lva můžeme naučit. Nestyďte se říct si o to, co chcete, bý úžasní a zářiví. Lev chápe, že svět je tady pro něj. A právě teď můžete pochopit, že je tady i pro vás. Lvu přísluší srdce, krevní tlak a krevní oběh, tak si dávejte pozor a zbytečně se nerozčilujte. Krásné dny vám všem. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 21. 1. 2019

Super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 21. 1. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 810
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.