Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 22. 12. 2018
Líbí se mi

Úplněk v Raku přináší vysokou citlivost a možnost vrátit se k sobě

Apolena
Apolena
Vloženo 22. 12. 2018
Líbí se mi
Úplněk v Raku přináší vysokou citlivost a možnost vrátit se k sobě

Úplněk v Raku přináší vysokou citlivost a možnost vrátit se k sobě

Kde je Rak, tam jsou emoce, rodinné vazby a teplo domácího krbu. Na raka je velký spoleh, jen pozor na jeho náladovost.

Úplněk v Raku nastává 22. prosince v 18:48.

Úplněk v Raku těsně před Štědrým dnem nám dává velkou příležitost obrátit se dovnitř, vrátit se sami k sobě, zpomalit a vědomě prožívat každý okamžik. Uvědomit si, za co jsme ve svém životě vděční. Klidně si sepište na papír, za co jste vděční za celý tento rok. I pokud byste měli pocit, že se dělo více špatného, než dobrého, vězte, že jste alespoň udělali zkušenost. I v těžších letech se dá vždy najít hodně dobrého.

Šťastné svátky prožijeme, pokud budeme empatičtí a nebudeme druhým šlapat na kuří oka. Dávejte si pozor na to, abyste druhé nezahnali do kouta. Pokud si chcete o něčem promluvit, pak citlivě. A pokud to nehoří, nechte to na jindy. Emoce o Vánocích bývají už tak dost rozjitřené a není úplně na místě přilívat další olej do ohně.

Zaměřte se spíše na lepší stránky života i lidí okolo vás. Můžete je pochválit, poděkovat jim za to, co pro vás udělali, nebo jim říct, jak moc pro vás ve vašem životě znamenají. Pokud bude i přesto ve vašem okolí někdo, kdo je nyní citlivější, podpořte ho, pokud o to bude stát, nebo ho nechte o samotě, pokud si to přeje.

Rak je znamení rodinné, starostlivé a spolehlivé. Raci mají rádi "své jisté" a těžko snáší změny. I pokud nejste narození ve znamení raka, můžete na sobě jisté račí vlastnosti pozorovat. Tím, že úplněk vychází skutečně těsně před svátky, se jeho sílá znásobí, nebo budeme mít aspoň ten pocit. Všichni budeme o něco citlivější. Pokud můžete, prožijte Vánoce skutečně v klidu, nestresujte se drobnostmi, které třeba nevyjdou a hlavně se soustřeďte na krásný čas prožitý s blízkými. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Luuuca
Luuuca 6. 10. 2019

Odpovědět
Duch
Duch 6. 1. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 30. 12. 2018

Prima.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 613
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.