Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Úplněk v Raku, emoce jako na houpačce. Zkrášlujte domov, nakupte kapesníčky a dovolte si být sentimentální

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Úplněk v Raku, emoce jako na houpačce. Zkrášlujte domov, nakupte kapesníčky a dovolte si být sentimentální

Úplněk v Raku, emoce jako na houpačce. Zkrášlujte domov, nakupte kapesníčky a dovolte si být sentimentální

Aktivují se důležitá témata související s domovem, rodinou, matkou, dětmi, péčí, citem a empatií. Znamení Raka vládne Luna, proto je lunární vliv v tomto období mimořádně silný.

Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.

Úplněk v Raku začíná 2. ledna 2018 ve 3 h 24 min. Věčně putující Měsíc procházející znamením Raka vnáší do našeho duševního a tělesného vnímání zvláštní neklid.

Tělesně náleží k Raku hruď, prsa, trávení a lymfatický systém. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, úplněk v Raku na ně působí obzvlášť intenzivně. Dbejte na pitný režim a metabolismus podpořte lehkou stravou.

Za úplňku v Raku cítíme intenzivní potřebu uzavřít se do útulné atmosféry domova, naše pozornost se obrací k dětem a partnerům, chceme se více než jindy o někoho starat a zároveň vyžadujeme zvýšenou péči. Díky aktuálním silným energiím můžeme být i přehnaně sentimentální a zaobírat se dávnými křivdami nebo tajemstvími. Zvýšená citlivost negativně ovlivňuje nejen náš rodinný život, ale i obchodní jednání, proto je lépe si na tyto dny neplánovat náročné pracovní schůzky. Citová stránka osobnosti má převahu nad rozumovým úsudkem.

Úplněk v Raku může být kritickým obdobím plným změn nálad a přecitlivělosti, ale zároveň obdobím úplnosti v pravém smyslu slova. Luna je symbolem citů a emocí, a my máme ideální možnost je plně vyjádřit tam, kde jsme dříve z nějakého důvodu byli spíše zdrženliví.

Právě za úplňku v Raku můžeme navázat hlubší kontakty, dát najevo svou touhu po blízkosti a lásce. Úplněk nám dává jedinečnou příležitost prožít plnost rodinné a partnerské lásky.

City a emoce jsou v tomto období velmi silné, můžeme se tedy ocitnout i příliš blízko extrémům a jednat nebo reagovat přecitlivěle a příliš subjektivně. To je odvrácená strana úplňku v Raku. Je proto důležité pokusit se své emoce ovládnout a nedovolit, aby ony ovládly nás. Je to velmi obtížné, proto nepovažujte za prohru, pokud v souboji s náladovostí a přecitlivělostí zcela nezvítězíte. A dovolte si být sentimentální, za úplňku v Raku na to máte právo!

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.