Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Úplněk v Kozorohu, budujte kariéru. Do horských výšek stoupejte opatrně, držte na uzdě ctižádost

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Úplněk  v Kozorohu, budujte kariéru. Do horských výšek stoupejte opatrně, držte na uzdě ctižádost

Úplněk v Kozorohu, budujte kariéru. Do horských výšek stoupejte opatrně, držte na uzdě ctižádost

Tento úplněk, opozice Slunce a Měsíce, bude vážný. Symboly společnosti proti symbolům rodiny, kariéra proti domovu, vnější proti vnitřnímu. Měsíc v Kozorohu aspektuje Saturn tak těsně, jako kdyby vám celý den stál za zády váš přísný šéf. Váš spravedlivý šéf, anebo váš popudlivý nadřízený. 

Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.

Úplněk v Kozorohu začíná 28. června 2018 v 6 h 52 min. Věčně putující Měsíc procházející znamením Kozoroha vnáší do našeho duševního a tělesného vnímání zvláštní neklid.

Někdo se bude snažit být za všech okolností spravedlivý, i když citově uzavřenější, jiný bude šplhat po zádech svých kolegů o to bezohledněji. Jupiter a Neptun jsou nakloněni Slunci, spravedlnost a empatie může zvítězit nad lží a využíváním, a Měsíc se Saturnem v zádech může depresi a úzkost proměnit v sebeovládání a citovou spolehlivost. Záleží na nás. Na tom, jak energii tohoto úplňku zpracujeme, na tom, co přijmeme a co odmítneme. Jakou cestu jsme zvolili dávno před tímto úplňkem. 

Tělesně náleží ke Kozorohu klouby, šlachy, kůže, vlasy, kostra a pohyb obecně. Buďte mrštní jako kozorozi v horách a cvičte, hýbejte se. Pohyb je důležitý a pružnost kozorohů až neuvěřitelná. Dokážou vyskočit bez rozběhu téměř dva metry do výšky ve strmém terénu. Vyzkoušejte způsob mytí vlasů No Poo, budete překvapeni výsledky. Jezte zdravě. Výživová poradkyně paní Margit Slimáková uvažuje v této oblasti často až kaskadérských doporučení velmi střízlivě, avšak o to účinněji.

Úplněk v Kozorohu přináší kromě pověstné kozoroží píle, svědomitosti, zodpovědnosti a střízlivosti i odvrácenou stranu Měsíce v Kozorohu. Místo vyvažování osobního a společenského, rodiny a úspěchu, volí někteří pouze úspěch a naskočí na vlnu ctižádosti, bezohlednosti a tvrdé nespravedlnosti. A proto: pokud si na vás bude dovolovat váš nezřízeně ctižádostivý šéf, řekněte ne! Pokud nějaký váš kolega bude bez ostychu chtít použít vaše záda, řekněte ne!

Živlem Kozoroha je země, schopnost zacházet užitečně s hmotou. Zvýší se vaše pracovní nasazení, smysl pro řád a systém, touha uspět. Peníze, symbol hmoty, budou skloňovány ve všech pádech. Ale v tyto dny neriskujte. I kdyby vám to radil finanční poradce nebo slavná vědma. Co se týká lásky, Amor pro Venuši ve Lvu vystřílí nesčetně svých šípů, ale do srdce se trefí málokdy.

Měsíc v Kozorohu je cílevědomý a ctižádostivý Měsíc. Zároveň je plachý a uzavřený, a tento rozpor mezi ostychem a touhou uspět ve společnosti často řeší pilnou, precizní prací v soukromí pro větší celek. I taková bude energie tohoto úplňku.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 554
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.