Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 23. 10. 2018
Líbí se mi

Nechte se hýčkat a najděte místo, kde se cítíte bezpečně

Apolena
Apolena
Vloženo 23. 10. 2018
Líbí se mi
Nechte se hýčkat a najděte místo, kde se cítíte bezpečně

Nechte se hýčkat a najděte místo, kde se cítíte bezpečně

Stabilita, tvrdohlavost, jistota, vlastnictví, domov, ale také hluboké pochopení pro požitky a veškerá potěšení smyslů. To jsou jen některé z charakteristik znamení Býka, ve kterém probíhá říjnový úplněk.

Úplněk v Býku nastává ve středu 24. 10. v 18:45

Oblasti v našem těle, které přísluší Býku, jsou krk, mandle, šíje a ramena. Pokud můžete, o úplňku je příliš nezatěžujte.

Tématem tohoto úplňku bude bezpochyby bezpečí, které býk bytostně potřebuje, aby mohl v pohodě fungovat. Znamená to v první řadě domov jako bezpečný přístav před všemi protivenstvími a také dostatečný příjem peněz a věcí, které pro svůj život potřebujeme. Pokud cítíte, že se vám v této oblasti nedostává zdrojů tak, jak byste potřebovali, právě o úplňku máte příležitost přijít na to, proč tomu tak je. Zeptejte se sami sebe: Co brání hojnosti v mém životě? Je to nějaké vnitřní nastavení? Jak ho můžu změnit?

Samozřejmě ne všechno v životě je o majetku a penězích. Hlubší příležitostí tohoto úplňku bude hledat ono již zmiňované bezpečí ne venku, ale sami v sobě. Pokud máte pocit, že se to lehko řekne, ale hůř provádí, máte sice pravdu, ale za pokus to stojí. Zkuste se dnes více ponořit do svého nitra a najít bezpečný přístav právě tam. Uvědomte si, co chcete právě vy, co vás činí šťastnými. Právě tyto činnosti si pak naplánujte do svého každodenního života, radost je totiž nesmírně důležitá.

Úplněk v býku je také vhodným dnem k objevení věcí, na kterých zcela zbytečně lpíme. Míst našeho života, kde se zuby nehty bráníme změnám. Býk změny moc nemusí, ale život je o změnách a stejně jako se mění vše v přírodě, tak se mění i vše v nás. Právě o tomto úplňku bude mnohem snazší uvědomit si, co je v našem životě už přežité – ať už se jedná o práci, zájmy, známé…

Býk je znamením smyslů, požitků a přírody, dřeva a přírodních materiálů. Pokud můžete, vyrazte do lesa nebo si dřevem zatopte v krbu. Vaše smysly potěší i voňavá koupel, masáž nebo luxusní večeře. Nechte se hýčkat, zasloužíte si to!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

skvělý

Odpovědět
verca.ori
verca.ori 26. 10. 2018

Býk sice nejsem a o to tady ani nejde, ale ve středu 24.10. jsem se nechala hýčkat od celé rodiny, což bylo velmi příjemné a prospěšné....

Odpovědět
Piminka
Piminka 24. 10. 2018

Manžel i maminka jsou býci. Tedy mi velmi blízké osoby ❤️

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 24. 10. 2018

Býk nejsem, ale nějaké mám ve svém okolí.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.