Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 30. 11. 2017
Líbí se mi

Úplněk v Blížencích: věnujte pozornost svým myšlenkám a vnitřní moudrosti

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 30. 11. 2017
Líbí se mi
Úplněk v Blížencích: věnujte pozornost svým myšlenkám a vnitřní moudrosti

Úplněk v Blížencích: věnujte pozornost svým myšlenkám a vnitřní moudrosti

Kdy:  3. 12. 2017 v 16:46

Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:

Plíce, průdušky, dech, paže a ruce

 

Hledejte nové cesty komunikace

Základem všeho je komunikace. Pokud chceme, aby se nám v životě dařilo, musíme si o to umět říci. Ať už někomu konkrétnímu – šéfovi, partnerovi, někomu blízkému. V momentě, kdy si něco přejeme a chceme, aby se nám to splnilo, musíme si o to umět říci. Ve dnech, kdy vládnou energie Blíženců, je dobré si uvědomit, jak komunikujeme. Umíte mluvit s lidmi kolem sebe? Spousta z nás umí skvěle říct, proč něco nejde. Ale je dobré hledat cesty, díky kterým to jde. A v momentě, kdy vy a například váš partner chcete každý něco jiného, jde to vyřešit právě pouze komunikací. Dobrá komunikace nás dovede ke kompromisu. A díky němu můžete být spokojení oba. Tak se toho nebojte a komunikujte. Úplněk vám v tom pomůže.

Všímejte si jen důležitých myšlenek

Přijde vám, že je váš život chaos, v kterém se ani vy sami nevyznáte? A jak z toho ven? Soustřeďte se pouze na důležité oblasti. Na to, co chcete skutečně dělat, s kým se chcete stýkat a jakým směrem by se váš život měl ubírat. Pozorujte své myšlenky a hospodařte s nimi. Mnohdy se myšlenky vydají směrem, který je pro náš život zcela nepodstatný. Ne vždy dokážeme být plně vědomí a danou myšlenku si uvědomit. Když už ji zpozorujete, věnujte se jí jenom v případě, že je pro vaši životní cestu důležitá. Všímejte si svých myšlenek, zapisujte si je a věnujte se jim.  A naučte se soustředit pouze na svůj život.

Napojte se na svou moudrost

Dali jste si dnes něco výborného k snídani? Nebo nějaký lahodný dortík ke včerejší kávě? Stejně jako naše tělo si žádá dobré a výživné jídlo, je důležité vyživovat i naši duši. Vzdělávejte se v tom, co vás baví, co vás naplňuje. Posouvejte se, mějte přehled. Hlavně nezakrňte. A nemusí to být pouze přeplněná knihovna. I díky zážitkům, které každý den prožíváme, přispíváme k našemu rozvoji. Pracujte se svou vnitřní moudrostí. Uvnitř každého z nás je veliké množství cenných informací. A například právě úplněk v Blížencích je skvělou dobou, kdy se na svou moudrost napojit, oprášit všechny staré prožitky a uvědomit si, co vše se v nás skrývá. Dopřejte si chvilku sami pro sebe a svou vnitřní moudrost. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 4. 12. 2017

Pěkné čtení.

Odpovědět
labus
labus 2. 12. 2017

super dakujem

Odpovědět
Tamara
Tamara 2. 12. 2017

Když vázne komunikace je to špatné pro všechny. Pěkně napsané,

Odpovědět
k.eva
k.eva 2. 12. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 554
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.