Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 25. 9. 2018
Líbí se mi

Úplněk v Beranu. Chopte se příležitosti a udělejte si jasno v tom, co chcete

Apolena
Apolena
Vloženo 25. 9. 2018
Líbí se mi
Úplněk v Beranu. Chopte se příležitosti a udělejte si jasno v tom, co chcete

Úplněk v Beranu. Chopte se příležitosti a udělejte si jasno v tom, co chcete

Energie Berana je ohnivá, iniciativní a na nic nečeká. Tady a teď je všechno, co má. Pokud něco chce, nebere si servítky a jde si za tím, někdy až příliš urputně. Beran je průkopník, který si stojí za svými názory a nebojí se je říct.

Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.

Úplněk v Beranu, který nastane 25. 9. ve 4:52 ráno je pak pro nás všechny velkou příležitostí uvědomit si, co od života chceme, a umět si o to říct. 

Den nových začátků

Tento den je vhodný pro začátky, třeba nové práce nebo nových projektů. Pokud se chcete pustit do podnikání, dnes je ideální čas začít. Toužíte po něčem, ale bála jste se to uskutečnit? Dnešní den vám dodá potřebnou ohnivou energii.

Zvláště zrozenci ohnivých znamení by si ale měli dávat pozor na to, aby se nenechali energií tohoto úplňku úplně pohltit. Dejte si pozor na hádky, zveličování nebo cholerické výstupy, též na nehody a nepozornost. Na druhou stranu ale zkuste využít darů, které tento úplněk přináší, a nebojte se říct si o to, co chcete. Ti, pro které je normálně sebeprosazení opravdu oříšek, to mohou (ale pozor na urputnost!) dokázat právě dnes.

Sílu svých záměrů podpořte meditací

Večer před úplňkem si můžete vyzkoušet krátkou meditaci právě na téma sebeprosazení a akce, které jsou beranu vlastní. Zavřete oči, a ptejte se sami sebe na otázky, na které znáte odpověď jen vy, ale někdy je těžké je přes všechen ten hluk zvenčí a očekávání ostatních vyslyšet. Vážně dělám to, co chci? Neplýtvám energií na zbytečné činnosti? Co mi přináší největší radost a kam bych tedy měl svou energii investovat? Dokážu říct ostatním, co si myslím? Dokážu si prosadit, co je pro mě důležité?

Naslouchejte také, jak k vám dnes promlouvá vaše tělo. S Beranem je spojená hlava, mozek, oči, nos a zuby. Pokud trpíte bolestmi hlavy, zkuste se dnes zamyslet nad tím, jestli je nezpůsobuje přepracovanost a uvědomte si, že někdy je třeba vypnout. Bolest v krku zase upozorňuje na to, co jsme chtěli říct, ale neřekli. Právě dnes máme příležitost.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Sharane
Sharane 30. 9. 2018

Sice to čtu až zpětně, ale musím říct, že tento úplněk měl velkou sílu - teda viděla jsem to hlavně na svém partnerovi, který je Beran. V den úplňku ho bolela hlava a navíc se tak rozčílil v práci, že začal zvažovat, že dá výpověď... Pak se teda trochu zklidnil, tak jsem zvědavá, jestli tu výpověď nakonec podá. Mně zas úplněk pomohl dodat si odvahu, abych otevřela téma, o kterém jsem se s partnerem bála mluvit. Nakonec to nebyla taková hrůza a aspoň mi spadl kámen ze srdce.

Odpovědět
Apolena
Apolena 6. 10. 2018

Jsem ráda, že to funguje, a doufám, že to nakonec dobře dopadlo, tj. tak, jak je to pro vás nejlepší.

hašlerka1
hašlerka1 25. 9. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 611
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.