Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 3. 8. 2020
Líbí se mi

Štastný úplněk a Lví brána dokořán

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 3. 8. 2020
Líbí se mi
Štastný úplněk a Lví brána dokořán

Štastný úplněk a Lví brána dokořán

Hned v pondělí 3. srpna bude důvod k oslavě. Možná si říkáte, že víkend sotva skončil, ale je to tak. Chvilku před šestou hodinou večer je tu úplněk, tentokrát ve znamení Vodnáře. Plný měsíc bude doprovázet skvělá nálada, radost a smích. A kdy jindy než v takovéto příjemné atmosféře je dobré potkat se s přáteli.

Úsměvů, vtípků a štěstí není nikdy dost. Podělte se proto i s ostatními. Noční oblohu ještě okoření i blízkost Saturnu a Jupiteru. Pokud máte lepší zrak než já, tak je uvidíte jako doprovod kulaté Luny.

Štěstí a úspěch

uplnek a znameni vodnare, uspech, stesti, laska

Nejen úplněk, ale i pár dní po něm se ponesou v opravdu úžasné atmosféře. Něco si naplánujte, vytvořte si nové záměry třeba v kariérní oblasti nebo v utužení vztahů. Úspěch a štěstí jsou zaručeny. Vnímejte, jak vše krásně plyne a vám je skvěle. Nevynechávejte žádný smysl. Pokud zaměříte svou pozornost na to, co je příjemné, pak si tyto pocity krásně ukotvíte do sebe a budete jich přitahovat do svého života daleko více. A kdo ví, třeba se jednou tyto příjemné vzpomínky budou hodit na zlepšení nálady.

Karma a vnitřní vedení

I ostatní planety se nám tak nějak seskupují do Vodnáře. Co to znamená? Tento úplněk ve Vodnáři bude patřit mezi letošní nejsilnější. Mohou se vám lehce dostat na povrch potlačovaná či nedořešená témata. Tentokrát své pocity neodsouvejte, ale přijměte je a prozkoumejte. Co vám chce vaše duše naznačit? Požádejte svého vnitřního rádce nebo klidně tam nahoru o vedení a nápovědu. Dostanete jasné znamení, kam se zaměřit.

Osobní rituál

osobni ritual

Potřebujete se posunout dál? Pak si udělejte nějaký svůj osobní rituál. Stačí si vzít papír a tužku, zapálit svíčku a zamyslet se. Konkretizujte si svůj záměr. Vše si, co nejpodrobněji sepište, včetně všech pozitivních emocí, jak se budete cítit, až se vše zhmotní, převede do reality. Pak si chvíli pobuďte se svým malým, velkým snem. V následujících dnech si více všímejte symbolů a nápověd, které k vám budou chodit. A určitě udělejte patřiční kroky k akci.

Hravost i experimenty s Měsícem v srpnu

Toto léto jsou energií hodně hravé. A ani úplněk ve Vodnáři vám to nevezme. Toto znamení si umí hrát, ale zároveň tím krásně zacílit na svůj záměr. Nechte se také vtáhnout do hravosti a pokusů, litovat určitě nebudete. Naplno se budou otevírat i témata volnosti, svobody a lidí kolem. Cítíte potřebu změnit své prostředí? Udělejte to, ať už půjde o práci, domov nebo okruh přátel.

Červený- jeseteří úplněk ve Vodnáři

Staří indiáni tomuto úplňku říkali „Jeseteří“ nebo „Červený“. Byl pro ně symbolem hojnostibohatství a prosperity. Jeseteři se touto dobou třou a tak je jejich lov podstatně ulehčený. Nejen, že bříška byla dosytosti nacpaná, ale také tuk byl využit a o kůžích ani nemluvím. V dnešní době je vhodný čas na poděkování za všechny dary, které nám život nabízí, ocenění krásy kolem nás a také uvolnění. Dovolte si přijmout do svého života vše, co potřebujete, i po čem toužíte. Falešná skromnost opravdu není na místě. Otevřete své srdce hojnosti, radosti a štěstí.

Měsíc v srpnu otevře i Lví bránu dokořán

lvi brana dokoran, silna energie lva

O víkendu, přesně v sobotu s magickým datem 8.8.2020 bude na vrcholu energie Lví brány. Osmička značí harmonii, bohatství, ale i sílu. Nese se sebou obrovské šance a má moc podpořit. Jste tvůrci svého života, tak nechte své schopnosti naplno vyniknout. Dovolte si zazářit a posunout se o pořádný kus na své cestě dál. Lev má v sobě původní ženskou energii, která dokáže působit zevnitř, a vnitřní sílu pramenící z lásky. Snadněji tak pochopíte nejen sami sebe, ale i najdete odpovědi ve svém nitru i v okolí.

A pokud sledujete "Magii šťastného života" na sociálních sítích, tak právě v sobotu 8.8. v 8 hod ráno je zde pro vás připravena "Šťastná hodinka" s výklady na 1. otázku zdarma.

Přeji opravdu šťastné a radostné dny!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Foto: pixabay.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
SIMLENKA
SIMLENKA 2. 9. 2020

Odpovědět
avatar

hudlenka
hudlenka 8. 8. 2020

články se nám tu na den schovaly

Odpovědět
avatar

je to tak, ale už to napravili

Maruš11
Maruš11 23. 8. 2020

hlavně, že se objevily

dixi
dixi 7. 8. 2020

Kam ten článek zmizel? ????

Odpovědět
avatar

teď na to koukám a taky nechápu

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 435
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.