Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 5. 2017
Líbí se mi

Sexuální energie, vášnivá touha a magie, to je úplněk ve Štíru

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 5. 2017
Líbí se mi
Sexuální energie, vášnivá touha a magie, to je úplněk ve Štíru

Sexuální energie, vášnivá touha a magie, to je úplněk ve Štíru

Kdy:  10. 5. 2017 v 23:42

Vládnoucí planeta: Pluto

Barva: Zelenomodrá

Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:

Pohlavní orgány, konečník, močová trubice

 

Chraňte se

V období, kdy je Luna ve Štíru bychom měli pracovat na zásobách své energie. Je také dobré si dávat pozor na lidi, kteří nás obklopují. Pokud cítíte, že to nejsou ti správní, raději se od nich držte dál. Udržujte si před lidmi, kteří vás stahují dolů, odstup a chraňte se před nimi. Nenechte se ovládat cizími emocemi a problémy.

 

Žárlivost a extrémy

Štíři jsou buď a nebo. Buď milují, nebo nenávidí. Radují se nebo jsou plní smutku. Černé nebo bílé. Proto i toto období je plné extrémů a vyvolává naše skryté bolesti. Hodně se v tomto období objevuje i žárlivost. A to nejen ta vztahová. Pokud nemáte úplně zpracované energie Štíra, může se u vás objevit žárlivost i na úspěchy a životy druhých. Když vás tyto emoce postihnou, nelekejte se a nenechte se jimi ovládnout. Přijměte je a využijte je k tomu, aby se z vás stal lepší člověk. Žárlíte na kamarádku, protože jí to neskutečné sluší? Běžte ke kadeřníkovi, kupte si něco pěkného na sebe nebo si jděte zaběhat a udělejte tak něco pro to, abyste už žárlit nemusela.

 

 

Sexuální energie

Štíří energie je velice spojena se sexualitou a vášní. A pokud Štír po něčem nebo někom vášnivě touží, také to dostane. A přesně to se v nás může objevit v období tohoto úplňku. Dbejte tedy na to, jestli to po čem v těchto dnech toužíte, je opravdové nebo je to jen nával vášně, který brzy odezní. Někteří lidé mají tendenci zaměňovat sexuální touhuláskou. Sexuální energie nás ovlivňuje každý den, každou minutu. Ale neznamená to to, že bychom se měli milovat 10x za den. Tuto energii můžeme zpracovat i jiným způsobem.

 

Myšlenky v realitu

V tomto období nás obklopuje magická síla a probouzejí se v nás nadpřirozené schopnosti. Bylinky nasbírané při tomto úplňku mají prý nejsilnější působení. Také se v tomto období dělávaly magické rituály na přivolání lásky. S tím ale opatrně. Raději si v klidu a o samotě projděte vlastní touhy a přání. A vaše myšlenky se co nevidět stanou realitou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
k.eva
k.eva 10. 5. 2017

Odpovědět
lemur
lemur 10. 5. 2017

Krásné.

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 5. 2017

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 5. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 550
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.