Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 7. 2017
Líbí se mi

Řád, pořádek, úspěch a prosperita, to jsou témata úplňku v Kozorohu

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 7. 2017
Líbí se mi
Řád, pořádek, úspěch a prosperita, to jsou témata úplňku v Kozorohu

Řád, pořádek, úspěch a prosperita, to jsou témata úplňku v Kozorohu

Kdy:  9.7.2017 v 06.06 hodin

Vládnoucí planeta: Saturn

Barva: Indigově modrá

Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:

Kolena, klouby, páteř, čéška, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina

Povinnosti a řád

V období úplňkuKozorohu bývá větší pracovní nasazení. A lidé mají touhu jít za svým cílem. Jsou plní vnitřní síly a jsou vytrvalí. Povinnosti, pořádek, kontrola, řád a systém. To jsou témata, která souvisí s Kozorohem. A tak je možné, že v tomto období vám přijdou do cesty situace, které po vás například systém a řád budou vyžadovat.

Vztahy a finance

Lidé se v tomto období chtějí cítit svobodně. Nechtějí být svazovaní partnerstvím. Takže pokud chcete řešit něco se svým partnerem, nechejte to raději na jiné dny. Okolo úplňku jsou energie orientovány na hmotu a práci. A proto by se mohlo stát, že místo řešení skutečného vztahu, byste se dostali na téma financí. Díky energiím Kozoroha můžeme pociťovat nedostatek a přesně to bychom mohli partnerovi vyčíst.

Věřit si znamená uspět

Hlavním tématem tohoto úplňku je jednoznačně práce a kariéra. Pokud se právě v této oblasti chcete někam posunout, je tato doba nejideálnější. Hlavně si věřte, to je základ každého úspěchu. Najít práci, která nás opravdu a zcela naplňuje je poměrně těžké. Ale Kozoroh nám v tom rád a velmi dobře pomůže. Je možné, že budete tvrdohlavější a půjdete si za svým o hodně víc, než kdy jindy. Nelekejte se toho, řekněte si, že to dokážete a přijměte tuto výzvu.

Prosperita je za dveřmi

Pokud se vám zdá, že nyní řešíte jenom peníze, není to jen pocit. Kozoroh v nás opravdu vyvolá větší pocit zodpovědnosti za finance. Máme nutkání mnohem více pracovat, vydělávat, ale také šetřit na horší časy. Je proto dobré se podívat na své finance, říct si, kde se dá ušetřit a kde zase vydělat více. Tím, že budeme financím a prosperitě v této době věnovat pozornost, dáme energii správným směrem a naše finanční situace se bude velmi zlepšovat. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Tamara
Tamara 9. 7. 2017

Zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 554
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.