Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 10. 2017
Líbí se mi

Prožívání vlastní sexuality, přijetí žárlivosti a nadmíra energie, to je novoluní ve Štíru

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 10. 2017
Líbí se mi
Prožívání vlastní sexuality, přijetí žárlivosti a nadmíra energie, to je novoluní ve Štíru

Prožívání vlastní sexuality, přijetí žárlivosti a nadmíra energie, to je novoluní ve Štíru

Kdy:  18. 11. 2017 v 12:42

Barva:  Zelenomodrá

Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:

Pohlavní orgány, konečník, močová trubice

Magická doba extrémů

Novoluní ve Štíru může být trochu magické, protože přesně takové jsou energie tohoto znamení. Může se nám buď velmi dařit a budeme úspěšní nebo budeme negativní a to přinese zkázu. Budete zažívat lásku nebo nenávist. Radost nebo smutek. Chválu nebo pomluvy. Buď a nebo. A tak je to správně. Protože i s extrémy uvnitř nás je důležité umět zacházet. Extrémy nás rychle vyčerpávají. A umět pracovat se svojí zásobárnou energie je velmi důležité. V těchto dnech bude všude kolem nás a v nás samotných velká spousta energie. A ta nás může nesmírně posouvat nebo také brzdit. Právě podle toho, jak s ní umíme pracovat. Je dobré tedy veškerou pozornost věnovat sami sobě a všímat, co a jak se uvnitř nás děje.

Žárlivost může posouvat k lepšímu

Pokud v sobě nemáte dobře zpracovanou energii Štíra, může se stát, že v době novoluní budete žárlit na všechny a všechno. Žárlivost není hezká vlastnost, ale někde ji v sobě máme každý. A v momentě, kdy se objeví, neměli bychom ji hned potlačit a rychle zahnat. Protože tak se s ní nevyrovnáte, ale pouze odsunete. A ona se objeví v ten nejméně chtěný okamžik. Měli bychom si uvědomit, že žárlivost nás může i někam posunout. Pokud žárlím na kamarádku, že má krásné tělo, co toho využít k tomu, že začnu cvičit a pracovat i na své kondici? Nebo pokud žárlím na kolegyni, že má větší úspěchy, tak se snažit i já o dobré výsledky? Vždy bychom měli otočit pozornost sami k sobě. Za vše, co se nám děje, si můžeme sami.

Sexualita, téma číslo jedna

Při novoluní ve Štíru se může zvýšit i vás sexuální apetit. Sexualita a vášeň ke Štíří energii neodmyslitelně patří. Sexuální energie je jedna z nejsilnějších a je důležité ji brát v potaz a umět ji dostat ze sebe ven. Je skvělé, když si dáte chvíli sami na sebe a uvědomíte si, jak ve vašich představách láska a sexualita vypadá, jak chcete v této oblasti být opečovávaní a jak to v reálu opravdu je. Život vám vždy přináší situace, které vypovídají o vašich snech a touhách. A pokud ta realita není podle vašeho gusta, zahloubejte se do svých tužeb a prozkoumejte je. Ve všech oblastech svého života bychom měli dělat to, co nám je příjemné, co máme rádi a to co nás obohacuje. A v oblasti lásky a sexu tomu není jinak.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Blackie
Blackie 19. 11. 2017

Odpovědět
Mahu
Mahu 19. 11. 2017

Odpovědět
Mahu
Mahu 19. 11. 2017

Odpovědět
lemur
lemur 19. 11. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.