Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 10. 2017
Líbí se mi

Přichází úplněk v Býku. Spojte se s přírodou, pročistěte domov a uvítejte životní změny

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 10. 2017
Líbí se mi
Přichází úplněk v Býku. Spojte se s přírodou, pročistěte domov a uvítejte životní změny

Přichází úplněk v Býku. Spojte se s přírodou, pročistěte domov a uvítejte životní změny

Kdy:  4. 11. 2017 v 06:22

Barva: Červeno-oranžová

Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:

Krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, krční obratle, ohryzek

Příroda je nejlepší hmotou

V době úplňku v Býku se nám budou otevírat témata spojená s majetkem, bohatstvím a hmotou. A nejlepší způsob, jak tato témata sami v sobě otevřít a řešit, je vyrazit do přírody. Právě příroda je hmotou a největším bohatstvím, jaké máme. Půda nám dává vše, co potřebujeme a kdy to potřebujeme. Nemusíme si dělat žádné zásoby, něco škudlit nebo snad mít něčeho nadbytek. Proč je tedy pro nás tak důležité být bohatými? Ano, je krásné mít svůj dům a svoji zahradu, ale stejně tak můžu jít do lesa nebo na louku. A nemusí být vůbec moje. Vyrazte někam ven. Projděte se kolem řeky, vnímejte vodu, jak plyne. Seberte ze země kamínek, sáhněte si na strom. Propojte se s matkou zemí.

Změny jsou dobré

Možná na vás dopadne v návalu býčích energií strach z neznámého. Budete mít možná nutkání dělat vše při starém, hlavně žádné změny. Ale život pluje a pořád pokračuje. A je velmi důležité jít s proudem energií. Když se zastavíme a budeme se snažit ze všech sil udržet na jednom místě, nebude se nám dobře dařit. Budeme si připadat, že je toho na nás moc, že se toho na nás moc valí a my nestíháme. Budeme nás popadat vztek a návaly nepochopitelného rozčilování. Ale v momentě, kdy přijmeme všechny změny a novinky, které nám do života připlují, náš život se zjednoduší, projasní a my budeme celkově klidnější.

Pročistěte domov

Pokud budete mít chuť v době, kdy nám vládne energie Býka cokoliv vyhodit či zlikvidovat, něco co vám přijde doma, v práci či ve vztahu navíc, udělejte to. Poslechněte svoji intuici a prostě se toho zbavte. Je možné, že si daná věc či vztah nese v sobě něco nezdravého a je potřeba to z našeho života odstranit. Býk je hodně vázán na hmotu, je s ní v silném poutu. A v případě, že si v sobě nese negativní energii, je potřeba poslat to pryč. A nebojte se. Pokud se to ve vašem životě má znovu objevit, objeví se to. V momentě, kdy si budete svůj život zahlcovat zbytečnostmi, může se to odrazit i na vašem zdraví. Pročistěte si domácnost a pročistíte svůj život.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Hezký článek

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 6. 11. 2017

Jsem v býku narozená a sedí to.

Odpovědět
lemur
lemur 5. 11. 2017

Zajímavé.

Odpovědět
Murmus
Murmus 4. 11. 2017

Miluju úplněk

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 554
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.