Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 1. 2. 2019
Líbí se mi

Čeká nás předjaří ve znamení svobody. Oblékněte si něco bláznivého a tvořte!

Apolena
Apolena
Vloženo 1. 2. 2019
Líbí se mi
Čeká nás předjaří ve znamení svobody. Oblékněte si něco bláznivého a tvořte!

Čeká nás předjaří ve znamení svobody. Oblékněte si něco bláznivého a tvořte!

Vodnář je znamení zvláštní, excentrické a podivínské. Zároveň taky nesmírně inovativní, přátelské a svobodné. Právě takoví teď můžeme být i my, jen si to dovolit!

Novoluní ve Vodnáři nastává 4. února ve 22:23 hod.

Novoluní ve Vodnáři nastává v půlce zimy. Právě teď je načase začít pomalu sbírat střípky myšlenek a plánů, které nás přes zimu napadají, ale nemáme dost síly na to, abychom je uskutečnili. Zima se dostala do druhé půlky a brzy nás čeká předjaří a jaro, kdy budeme mít dost energie se do těchto věcí skutečně pustit. Zkuste v těchto dnech popřemýšlet a promyslet, do kterého z plánů se na jaře pustíte naplno. Vodnář nezná limity, tak se nenechte ničím omezovat.

Novoluní v kreativním znamení Vodnáře přeje začátkům projektů, které jsou skutečně tvořivé. Nebojte se vyjádřit svou osobnost, uvolněte se a dopřejte si volnost. Pokud máte chuť, oblékněte si něco bláznivého a zažijte něco nového, energii Vodnáře tak krásně podpoříte.

Vodnář není zrovna pomalý a klidný, takže se připravte na to, že události mohou nabrat závratné tempo. Ale nebojte, je to pro dobro věci! Jestli stojíte na místě a máte pocit, že se svým životem nemůžete pohnout, právě v těchto dnech máte příležitost udělat ve svém životě potřebné změny. Nikdy neplatilo víc, že život je změna… V období Vodnáře je vhodný čas i na setkání s přáteli, můžete též vyrazit za kulturou nebo na místa, která neznáte.

Pokud jste v životě občas trochu svázaná a upjatá, naučte se od Vodnáře uvolnit se a neřešit, kdo si co myslí. Popusťte uzdu své fantazii, pro tyto dny nejsou žádné nápady dost bláznivé. Přeji vám krásné novoluní plné energie změn!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sisinkaj
sisinkaj 7. 2. 2019

Odpovědět
sipeji
sipeji 4. 2. 2019

Vodnář se moje sestra a skvěle to na ní sedí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 979
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.