Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 1. 2. 2019
Líbí se mi

Čeká nás předjaří ve znamení svobody. Oblékněte si něco bláznivého a tvořte!

Apolena
Apolena
Vloženo 1. 2. 2019
Líbí se mi
Čeká nás předjaří ve znamení svobody. Oblékněte si něco bláznivého a tvořte!

Čeká nás předjaří ve znamení svobody. Oblékněte si něco bláznivého a tvořte!

Vodnář je znamení zvláštní, excentrické a podivínské. Zároveň taky nesmírně inovativní, přátelské a svobodné. Právě takoví teď můžeme být i my, jen si to dovolit!

Novoluní ve Vodnáři nastává 4. února ve 22:23 hod.

Novoluní ve Vodnáři nastává v půlce zimy. Právě teď je načase začít pomalu sbírat střípky myšlenek a plánů, které nás přes zimu napadají, ale nemáme dost síly na to, abychom je uskutečnili. Zima se dostala do druhé půlky a brzy nás čeká předjaří a jaro, kdy budeme mít dost energie se do těchto věcí skutečně pustit. Zkuste v těchto dnech popřemýšlet a promyslet, do kterého z plánů se na jaře pustíte naplno. Vodnář nezná limity, tak se nenechte ničím omezovat.

Novoluní v kreativním znamení Vodnáře přeje začátkům projektů, které jsou skutečně tvořivé. Nebojte se vyjádřit svou osobnost, uvolněte se a dopřejte si volnost. Pokud máte chuť, oblékněte si něco bláznivého a zažijte něco nového, energii Vodnáře tak krásně podpoříte.

Vodnář není zrovna pomalý a klidný, takže se připravte na to, že události mohou nabrat závratné tempo. Ale nebojte, je to pro dobro věci! Jestli stojíte na místě a máte pocit, že se svým životem nemůžete pohnout, právě v těchto dnech máte příležitost udělat ve svém životě potřebné změny. Nikdy neplatilo víc, že život je změna… V období Vodnáře je vhodný čas i na setkání s přáteli, můžete též vyrazit za kulturou nebo na místa, která neznáte.

Pokud jste v životě občas trochu svázaná a upjatá, naučte se od Vodnáře uvolnit se a neřešit, kdo si co myslí. Popusťte uzdu své fantazii, pro tyto dny nejsou žádné nápady dost bláznivé. Přeji vám krásné novoluní plné energie změn!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 7. 2. 2019

Odpovědět
sipeji
sipeji 4. 2. 2019

Vodnář se moje sestra a skvěle to na ní sedí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 481
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.