Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Novoluní ve Vodnáři, výstřednosti dovoleny. Uvolněte se, odpoutejte se, dejte prostor nečekanému

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Novoluní ve Vodnáři, výstřednosti dovoleny. Uvolněte se, odpoutejte se, dejte prostor nečekanému

Novoluní ve Vodnáři, výstřednosti dovoleny. Uvolněte se, odpoutejte se, dejte prostor nečekanému

Novoluní ve Vodnáři přináší silné energie spojené s touhou osvobodit se od zavedených konvencí, situací, které svazují. Lehkost a uvolněnost několika supervodnářských dní je odzbrojující. 

Zapojí se i Venuše, a protože vodnářská energie je velmi svobodomyslná, jistěte si svůj let do stavu beztíže bezpečným přistáním.

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.  

15. února 2018 ve 22 h 5 min je energie znamení Vodnáře na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Vodnáře. 

Tělesně náleží k Vodnáři nohy od kolen ke kotníkům, kosti a křečové žíly v lýtkách, kotníky. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. Homeopatická Schüsslerova sůl č. 7 Magnesia phosphorica dodá vašim lýtkům důležitý minerál, lymfu podpořte masáží ve směru od kotníků ke kolenům.

Připravte se na elektrizující energii, může to být docela jízda

Uran, který vládne Vodnáři, rozhodně není konzervativní a snadno předvídatelný jako spolehlivý Saturn, který do novoluní ve Vodnáři má také co mluvit. Uran je dynamo a důstojného Saturna se vždycky pokusí nějak zastínit nebo přelstít. Přísný Saturn ale působí jako pojistka proti uranským ohňostrojům výstředností, to si připomeňte, až budete létat na vlnách volnomyšlenkářství a nebudete vědět, jak se vrátit zpátky na zem.

Novoluní ve Vodnáři se může snadno stát vaší životní křižovatkou, v tyto dny události doslova letí, vše je v pohybu, ve zrychlení zvláštního druhu, proto je důležité zachovat si pozornost, neztratit hlavu. I to je umění Vodnářů, citový odstup a nadhled, zaměření se na budoucnost, ideály a pokrok. Novoluní ve Vodnáři tak přináší nejen nečekaná milostná, rodinná a přátelská setkání, ale i takové pracovní projekty, ve kterých jde především o nové technologie.

Klíčová slova tohoto novoluní jsou svoboda, volnost a myšlení. Touha bavit se, flirtovat, ale i přání podílet se na něčem mimořádném a spojujícím. Můžete zažít tři dny nečekaného (a nezávazného) milostného vzplanutí, anebo být součástí významného projektu, který se zapíše do historie.

Měsíc ve Vodnáři vám dává křídla, ať se rozhodnete pro cokoli!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 613
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.