Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 8. 10. 2018
Líbí se mi

Novoluní ve vahách: Máme šanci najít ztracenou rovnováhu a prohloubit své vztahy

Apolena
Apolena
Vloženo 8. 10. 2018
Líbí se mi
Novoluní ve vahách: Máme šanci najít ztracenou rovnováhu a prohloubit své vztahy

Novoluní ve vahách: Máme šanci najít ztracenou rovnováhu a prohloubit své vztahy

Pokud od úplňku také cítíte poněkud neklidnou energii, nezoufejte. S novoluním, ke kterému dnes dochází, se věci opět vrátí do rovnováhy. Novoluní ve znamení vah je o znovunalezení rovnováhy ve vztazích k ostatním i sami k sobě a probíhá v úterý 9. října v 5:46. 

Každé novoluní symbolizuje nový začátek. Všechno, co nyní započneme, bude následujících 14 dní (až do úplňku) růst. Váhy jsou znamením diplomacie, harmonie a touhy po ní, vztahů a krásy. Vládne jim planeta Venuše, takže možná pocítíte touhu po všem krásném. Zajděte si do galerie nebo si vyberte nové šaty, váš vkus bude ještě vytříbenější než obvykle. 

Pokud jste se v posledních dnech cítila vyčerpaná, vězte, že s novoluním se vám do žil dostane nová energie. Zbavíte se únavy a doženete všechno to, co jste nestihla. Nejdůležitějším poselstvím tohoto novoluní ale zůstávají vztahy a práce s nimi. Pokud si chcete něco vyjasnit s partnerem nebo v práci, máte na to celý tento týden, kdy vás energie novoluní ve vahách podpoří v diplomacii. To, co lidem řeknete, budou skutečně vnímat, to vše bez pocitu manipulace nebo ukřivděnosti. Práve teď máte ideální šanci naprosto jemným způsobem urovnat, co se v minulosti pokazilo

Tématem budou i vztahy, které máme sami se sebou. Pokud máte pocit, že máte v sebelásce rezervy, zajděte si sama se sebou na rande - do již zmíněné galerie, na večeři... Udělejte si radost krásnou věcí, po které už dlouho toužíte. Zajděte si na kosmetiku, ke kadeřníkovi nebo na pedikúru či masáž. Udělejte zkrátka něco sama pro sebe, pro vztah, který potvrdá celý váš život.  

Pokud chcete sílu novoluní využít na maximum, jezte pouze lehké pokrmy a popíjejte pročišťující bylinkové čaje. V čase novoluní má naše tělo velkou vůli čistit se mnohem rychleji, než v jiných dnech. Pokud chcete skoncovat se zlozvyky, udělejte to dnes, bude to jednodušší. Držím vám palce! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

skvělý

Odpovědět
k.eva
k.eva 9. 10. 2018

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 9. 10. 2018

Budu hledat rovnováhu!

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 8. 10. 2018

Super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 611
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.