Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 6. 12. 2018
Líbí se mi

Novoluní ve Střelci. Prostor pro lehkost a radost z obyčejného žití

Apolena
Apolena
Vloženo 6. 12. 2018
Líbí se mi
Novoluní ve Střelci. Prostor pro lehkost a radost z obyčejného žití

Novoluní ve Střelci. Prostor pro lehkost a radost z obyčejného žití

Střelec je poněkud lehkomyslný, bláznivý, ale hlavně radostný. Nemá v sobě ani špetku urputnosti či přehnané snahy. Všechno, čeho dosáhne, se mu podaři jaksi mimoděk, jakoby o to ani neusiloval. I takové bude novoluní ve Střelci, které probíhá v pátek 7. 12. V 8:30 ráno.

Novoluní jako čas nových začátků nabyde se Střelcem úplně nový rozměr plný lehkosti a rozletu. Střelec je zvídavý, společenský, miluje cestování. Pokud můžete tento pátek nebo následující víkend zažít něco nového, něco vzrušujícího, neváhejte. Střelcovské energie se budou doslova tetelit a odmění vás velkou radostí z obyčejných věcí, které si často ani neuvědomujete. Máte konečně příležitost naplno prožít radost z posezení s kamarádkou, ze sklenky vína, kterou si dáte večer u knížky, z neplánovaného výletu do přírody... Všechny ty „malé věci“ teď dokážete náležitě ocenit.

Znáte takové ty dny, které začínají normálně, jsou třeba i docela líné, ale pak vám zavolá někdo, koho jste dlouho neviděli, vyrazíte si ven a zažijete něco, co by vás třeba ráno ani nenapadlo? Právě takový den je dnes. Jděte jeho energii naproti a na podobné výzvy říkejte jednoznačně ano! Střelec totiž miluje dobrodružství v jakékoliv formě. 

Střelec je znamení odvážné a pravdomluvné. Pokud cítíte, že si v něčem, nebo lépe řečené s někým, potřebujete udělat jasno, teď je ten čas. Bude pro vás mnohem lehčí říct věci na rovinu, i pokud jste jinak opravdový lidumil. Novoluní ve Střelci je čas, kdy si můžeme trochu oddechnout a nabrat potřebnou energii na hektický předvánoční čas. Neváhejte a dělejte to, po čem vaše srdce prahne. Pak si užijete úžasný víkend, na který budete ještě dlouho vzpomínat. 

Problém můžete mít s dotahováním věcí - do všeho budete hrrr, všude budete chtít být a všechno zažít, ale dost možná nic nedoděláte, na to pozor. Střelci zdravotně přísluší žilní systém, stehna a končetiny vůbec. Tyto části těla nezatěžujte a vzhledem k tomu, že Střelec může mít velkou tendenci riskovat, pozor tedy na zbytečná zranění.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 7. 12. 2018

super ...tak dúfam že to vyjde...

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 7. 12. 2018

Hrr....s tím mám problém každodenně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 613
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.