Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Novoluní ve Střelci, optimismus v duši. Plánujte dovolenou, bavte se a vzdělávejte

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Novoluní ve Střelci, optimismus v duši. Plánujte dovolenou, bavte se a vzdělávejte

Novoluní ve Střelci, optimismus v duši. Plánujte dovolenou, bavte se a vzdělávejte

Novoluní ve Střelci přináší silné energie spojené se smyslem pro optimismus, spravedlnost, vzdělávání, cestování do zahraničí, svobodu, víru a právo.

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost. 

18. prosince 2017 v 7 h 30 min je energie znamení Střelce na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Střelce. 

Tělesně náleží ke Střelci kyčle, stehna, stehenní kosti a játra. Energie novoluní působí na tyto oblasti těla velmi intenzivně, věnujte jim zvýšenou péči. Ideální sport je prý chůze, pro kyčle rozhodně. Svá játra hýčkejte, dělají jim dobře speciální jaterní čaje a ostropestřec mariánský. A jakkoli to zní divně, játra nejvíc posílíte radostí. Jak říká Waltari ústy svého literárního hrdiny: Obveselte svá játra!

Čeká nás období určité lehkosti a pozitivní energie, budeme se cítit uvolněně a spokojeně, i když si příliš neodpočineme, Střelec je velmi dynamické a aktivní znamení. Toto novoluní ale přinese zároveň prvek stability a očekávání, něco významného končí a něco významného brzy začne.

Témata, která novoluní ve Střelci přináší, jsou spojena s plánováním naší dovolené, zahraniční cestou nebo nečekaným setkáním s nějakým sympatickým cizincem. Na společenské akci můžeme nenuceně navázat nový přátelský nebo partnerský vztah. Lehčeji se učíme cizí jazyky, lépe se nám studuje a možná vyhledáme kurs sebepoznání nebo služby kvalitního kouče. Zajímáme se také obecně více o právo a spravedlnost, o mezinárodní dění.

Optimismus, který kolem sebe toto novoluní šíří, nás na několik dní může zbavit starostí, anebo je pomoci snáze řešit. Jsme soucitnější a laskavější, zajímá nás osud lidí, kteří se nemají tak dobře jako my. Zvířecí mazlíčci si dosyta užívají naši péči o ně. Kdybychom mohli, zachránili bychom všechna zvířata z útulků! Ale jsme zároveň realističtí a víme, že to není možné. Možná ale jednoho malého opuštěného pejska…

Tyto silné pozitivní energie přinášejí do našeho života základní otázky. Kdo jsme, kam směřujeme a jaký to vše má smysl. Zamýšlíme se více než jindy nad smyslem našeho života, jsme přátelštější a cítíme se volně a svobodně. Toužíme dát událostem jasný směr.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar

<3

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.