Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 7. 11. 2018
Líbí se mi

Novoluni ve Štíru nám dodá sílu k uskutečnění našich tajných přání

Apolena
Apolena
Vloženo 7. 11. 2018
Líbí se mi
Novoluni ve Štíru nám dodá sílu k uskutečnění našich tajných přání

Novoluni ve Štíru nám dodá sílu k uskutečnění našich tajných přání

Novoluní ve znamení Štíra bude o všem, co se odehrává pod povrchem, co se odehrává v našem podvědomí. Máme příležitost načerpat z něj velkou sílu, zvláště pokud zrovna prožíváme náročnější období.

Novoluní probíhá v úterý 7. listopadu v 17:01.

I toto novoluní bude o nových začátcích, nalezení nového pohledu na život nebo uvědomění si něčeho nového či zbavení se toho, co nás delší dobu tíží. Je to ideální čas oprostit se od všeho, co nám už neslouží. Štír je znamením síly, všeho magického a sexuálního a ovládá také moc a peníze.

Novoluní ve Štíru je vhodné k rozjímání nad tématy, které jsou důležité pro nás, pro naši osobnost. Jako ženy máme často sklon řešit více ostatní, než sebe, dělat více pro ostatní, než pro sebe. Dnes máme příležitost objevit skrytou sílu vlastního já a vrátit se ke zdroji. Dovolte si dnes nemyslet na to, co by si o vašich snech mysleli ostatní, a udělejte alespoň drobný krok k jejich realizaci. Může to být první krok k vaší lepší a šťastnější budoucnosti, která bude opravdu podle vás.

Novoluní ve Štíru je vhodným dnem i pro rozvíjení hlubších rovin v partnerském vztahu jak na citové, tak na fyzické úrovni. Pokud si na to troufáte, dnes je ideální den vyzkoušet například tantru. V partnerských vztazích, které nefungují úplně tak, jak by měly, pozor na žárlivost a majetnictví.

Dalším velkým tématem Štíra jsou, jak už bylo řečeno, moc a peníze. Je vhodné zkontrolovat své závazky a předejít tak případným problémům. Nedělejte dnes žádná neuvážená rozhodnutí, nepůjčujte si ani nerozhodujte o vydání větších finančních částek. Pozor také na možné zneužití moci a závist. S nikým se nesrovnávejte, i když to může být těžký. Každý z nás je originál a má svou cestu, opravdu si nemáme co závidět!

Energie Štíra mohou být náročné a temné, ale umožní nám ponořit se do hloubek a zjistit, kdo skutečně jsme (i když se nám to občas nemusí úplně líbit). Zkuste se přijmout takové, jaké jste. To je první krok k opravdovému životnímu štěstí. Držím vám palce! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
Duch
Duch 6. 1. 2019

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 11. 2018

Zajímavé období, sama jsem zvědavá co přinese.

Odpovědět
Sharane
Sharane 7. 11. 2018

Super článek S dnešním novoluním mám tu zkušenost, že podporuje mé detektivní snahy Podařilo se mi totiž přes Facebook najít majitelku kočičky, která se toulala okolo našeho domu, a kontaktovat ji... Jsem zvědavá, co dalšího mi novoluní ve Štíru pomůže odhalit...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 612
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.