Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 4. 8. 2021
Líbí se mi

Novoluní ve Lvu s magickou Lví bránou dokořán

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 4. 8. 2021
Líbí se mi
Novoluní ve Lvu s magickou Lví bránou dokořán

Novoluní ve Lvu s magickou Lví bránou dokořán

Letos vychází novoluní ve Lvu za tajemného data 8. 8. 2021 několik minut před čtvrtou odpoledne. Silněji bude tentokrát působit Merkur, který nás donutí komunikovat hlavně s dětmi a partnery. Navede vás na tu správnou notu, aby se tyto vztahy pročistily. Podvědomě si budete vybírat lidi kolem sebe tak, abyste se cítili dobře a mohli hovořit zcela upřímně a přirozeně.

Láska, vztahy osobní i pracovní

vztahy, rodina, dite

Partnerství, to je slovo, která vám bude znít na podvědomí duše nejhlasitěji. Někdo najde svého vysněného životní partnera, jiný zase úžasného člověka na pracovní spolupráci a další třeba zplodí potomka. Ať je vaše přání jakékoliv, neseďte jen na zadku a jděte do akce. Jste sami? Pak pozvěte někoho na rande. Potřebujete novou posilu do svého týmu? Zapřemýšlejte, kdo by se vám hodil a zavolejte mu. A o tom, jak se „vyrábí“ miminko asi nějak zdlouhavě mluvit nemusím, že? Vibrace temné Luny zapůsobí na každého trošku jinak. Možná ale trošku kroťte své vášně. Proč? Oheň zahřeje a dodá sílu a energii, ale také může způsobit požáry a nechat za sebou doslova spoušť. A znamení Lva je právě o elementu ohně. 

 

Lví brána, fantazie a akce

znameni Lva, Lvi brana, aktivace potencialu, akce na zivo

Před novoluním ve Lvu nastane takové zvláštní ticho, jako by se nic nedělo. Nenechte se zmást. Jakmile Měsíc zcela zmizí z obzoru, přichází pomyslný bod zlomu. On ale není jen jako, ve skutečnosti se síly a energie velmi silně aktivují a vy si tak daleko snadněji můžete zhmotnit své sny a touhy. Staré je ukončováno, aby se mohlo zrodit nové. A že letošní Lví brána vyšla na novoluní, to berte jako skvělou zprávu. Vždyť každý nov symbolizuje nový start, nové začátky a příležitosti. Slunce i Luna jsou ve Lvu a ten je velmi kreativní. Jaké nápady se vám honí hlavou? Ať začnete dělat cokoliv, šance uspět je přímo magická. Potkaly se dokonalé energie. Již není důvod váhat. Jděte do akce a naplno. Sebevědomý Lev vám dodá odvahu, hrdost i vůli projevit se nahlas. 

Novoluní ve Lvu a aktivace potenciálu

Přímo na novoluní ve Lvu pořádám akci naživo. Jde rovnou o workshop, kde zaktivujete své síly, objevíte své možnosti a potenciál. Ohnivé energii se budeme také věnovat, odstraníme vše, co by vám mohlo bránit v dosažení vašich cílů a snů. A jako bonus si s sebou domů odnese rituálně vyrobenou vůni - esenci úspěchu. Udělejte něco pro sebe, dovolte si projevit se a tím pomoci následně mnoha lidem kolem sebe. Rezervaci místa i další informace najdete na úvodní stránce mého webu v novinkách. 

Přihlášky sice uzavírám v úterý 3. 8., abych mohla zajistit všechny potřebné materiály, ale pokud vás to bude lákat, tak se mi ozvěte i později (napište mi). Bude-li to v mých silách a možnostech, přivítám vás ráda ve skupince nadšenců, kteří na novoluní 8. 8. 2021 od 14 hod zaktivují svůj potenciál a otevřou svou Lví bránu dokořán. 

Kreativita a vnitřní dítě

deti, hra, kreativita, spontalnnost

Za novoluní ve Lvu se objeví i více hravosti, touhy po objevování a spontánnosti. Nebraňte se tomu. Pokud máte děti, nasajte si jejich energii a buďte více s nimi. Naprosto přirozeně vás provedou světem, který tu je tady a teď. V jejich společnosti si dokonale vychutnáte přítomný okamžik. Nemáte možnost trávit čas s dětmi? Pak se jděte projít a všímejte si jejich her v parcích a na hřištích. Při běžných aktivitách, včetně těch pracovních, si dovolte být také více kreativní. Neřešte, co by se mělo, co se musí, a jednejte, jak vám zrovna teď připadne správné a v souladu s vámi. Vraťte se také k zálibám, na které jste neměli čas. Dovolte si užívat si toho, co právě děláte. Vaše duše i srdce vám poděkují a odvděčí se vám. Všímejte si krásy kolem sebe, veselte se, komunikujte a hodně se smějte. Pořádnou dávku životní síly takto snadno dostanete do těla. 

Restart za novoluní ve Lvu

plameny, ohen, taborak, zivel ohne

Potřebujete se zbavit nějakých svých zlozvyků nebo špatných návyků? Začněte den nebo alespoň pár hodin před novoluním. Jakmile Měsíc potemní zcela, tak se s ním může snadněji ztratit i to, co již ve svém životě nepotřebujete, a nechat minulost jít. Svou vnitřní proměnu můžete podpořit i více. Vhodný je den půstu, hodně pijte, ideální jsou ovocné a zeleninové šťávy. Jídlo volte spíš lehčí. Nemůžete se bez masa obejít? Pak se uskromněte alespoň na ryby či drůbež. A protože je novoluní ve Lvu a jeho živlem je oheň, tak to večer můžete zase znovu rozjet třeba u táboráku. Tím myslím hlavně po energetické stránce. Přihazujte dřevo do ohně a pozorujte plameny. Hledejte v nich skrytá poselství. Věřím, že budete překvapeni, kolik vhledů a nápadů vám přijde na mysl. Pak samozřejmě na všem zapracujte a vše si rozplánujte, ať se to co nejrychleji projeví i do hmoty. 

Přeji kouzelné a magické novoluní ve Lvu, ať už si vyberete mou společnost nebo ne!

S láskou Dana Chara

 

P.S. Chcete být se mnou více v kontaktu a mít pravidelnou dávku mé péče, vhledů a povzbuzení na vaší cestě? Pak se přidejte do Magického klubu. Již brzy zjistíte, že se vaše jedinečnost může projevit v mnoha směrech a pomůže vám rychleji růst. I Magický klub najdete v novinkách na titulní stránce mého webu. 

Foto: Shutterstock, pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lenin
lenin 12. 8. 2021

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 12. 8. 2021

k.eva
k.eva 8. 8. 2021

Odpovědět
avatar

ohnivázenaMagdalena

Odpovědět
avatar

Svata
Svata 5. 8. 2021

Odpovědět
avatar

Kahomar
Kahomar 4. 8. 2021

hmmm

Odpovědět
avatar

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.