Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 5. 3. 2019
Líbí se mi

Novoluní v Rybách přinese den plný citu a imaginace

Apolena
Apolena
Vloženo 5. 3. 2019
Líbí se mi
Novoluní v Rybách přinese den plný citu a imaginace

Novoluní v Rybách přinese den plný citu a imaginace

Ryby nejsou zrovna nejpraktičtější znamení. Čím ale rozhodně vynikají, jsou city, empatie, představivost, fantazie a imaginace. V těchto dnech k sobě nebuďte moc tvrdí, radši nechte věci plynout. A pokud aspoň trochu můžete, odpouštějte ostatním i sobě.

Novoluní v Rybách nastává 6. března v 17:03

Někdy máme potřebu všechno kontrolovat, být v obraze, chovat se jako muži… Být organizované, nejlepší na světě, oceňované a skvělé… Uf, všichni ale víme, jak je to náročné. V těchto dnech si tedy dovolte odpočívat. Novoluní v Rybách nám dovolí nechat věci plynout. Neřešit, co stejně vyřešit nejde. Prostě být tady a teď.

Energie Ryb není rozšafná, jde spíše dovnitř. Pokud jste si na tento týden naplánovala víc, než jde zvládnout, nebojte se schůzky či setkání s přáteli posunout, pochopí to. Možná budete mít chuť spíše se naložit do vany nebo se zachumlat s knížkou, než lítat po barech. A je to tak naprosto v pořádku.

Nikdo neovládá sílu představivosti lépe, než Ryby. Je ideální den pro snění a plánování. Ne důkladné, spíš citové. Dotahovat se bude jindy, dneska je to o tom, co skutečně chceme, o čem sníme. Bez kompromisů a přílišných zásahů rozumu. Ryby představují to, co jde přímo od srdce.

Všechno, co je na Rybách úžasné, má samozřejmě i svou stinnou stránku. Dejte si v těchto dnech pozor na alkohol a návykové látky, kterým Ryby občas rády propadnou. Místo toho si udělejte krásný den jen pro sebe podle svých představ.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
Atevy
Atevy 26. 12. 2019

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 24. 11. 2019

Odpovědět
avatar
Martina Švachová 4. 11. 2019

Uklidňující

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 481
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.