Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Novoluní v Raku, záplavy citu. Sex-appeal na rozdávání a útočiště lásky v bezpečném přístavu

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Novoluní v Raku, záplavy citu. Sex-appeal na rozdávání a útočiště lásky v bezpečném přístavu

Novoluní v Raku, záplavy citu. Sex-appeal na rozdávání a útočiště lásky v bezpečném přístavu

Novoluní v Raku je především o citech. Poetických, křehkých, často nestálých a uplakaných jako Luna sama. Ale také o citové jistotě rodiny a síle mateřství, o touze dát duši přednost před tělem a citu před rozumem.

I když… nebylo by lépe snažit se o rovnováhu i za tak extrémně citového období jako je novoluní v Raku? Duše sídlí v těle a rozum a cit by měly jít životem ruku v ruce.

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.

13. července 2018 ve 4 h 47 min je energie znamení Raka na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Raky.  

Tělesně náleží k Raku žaludek, jícen, slinivka, gynekologické orgány, ženská prsa. Možným potížím předcházejte vyváženou stravou a vyváženými emocemi. Cokoli příliš mimo zdravou míru nejen Rakům velmi škodí. Sledujte Měsíc, doporučení lunárních kalendářů jsou založená na moudrosti staletých pozorování.

Za tohoto novoluní se energie velkého vodního (citového) tria, Slunce v Raku, Neptun v Rybách, Jupiter ve Štíru, propojí do tzv. velkého trigonu, symbolu souladu a harmonie. To je dobré znamení, cit se nemusí tak snadno změnit v sentiment, jak to o račím novoluní bývá. Záleží na okolnostech. A na našem emocionálním nastavení. Někoho v tyto dny rozpláče každá maličkost, odolnější povahy mají šanci vyřešit své citové potíže nebo být druhým skutečnou oporou. Budeme se doslova koupat v energii citu.

Jde o to, aby se moře citově klidné hladiny nezměnilo ve vlnobití citových excesů. Může se to stát, protože při tomto novoluní se vlnám všelijakých manipulací nedá tak úplně vyhnout. Přesto: Laskavost a jemnost opravdového citu je vždy konstruktivnější než cílená manipulace emocemi nebo strachem, a paradoxně také silnější. Je to voda, která změní skálu, ne naopak.

Dobrá zpráva pro zamilované nebo ty, kteří by se v tomto čase rádi zamilovali: Venuše bude charismatická a kouzelná, panensky cudně rafinovaná, a tím naprosto neodolatelná. Ve hře je Uran, láska vstoupí na scénu jako velké milostné představení o několika dějstvích. Flirt a unikání se bude střídat s jiskřivými  milostnými návraty. Dopadne to většinou dobře, Saturn koriguje Venuši neviditelným vláknem zodpovědnosti a vážnosti. Ale je moudrý, nejprve ji nechá vybláznit. Venuše v Panně se nezdá, dovede to někdy pěkně roztočit, a Uran ve spojení s Venuší vnáší do vztahů sex-appeal.

Jakkoli se v tomto novoluní milostný život na první pohled bude zdát živelný, energie novoluní v Raku vždy kormidluje páry do bezpečných vod s majákem nedaleko. Zachovávejte míru a váš intenzivní milostný život těchto dní ukotví láska v bezpečném přístavu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Atevy
Atevy 25. 12. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 554
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.