avatar
Maddalena
vloženo 2. 8. 2018
Líbí se mi

Novoluní v Kozorohu, kariéra na vzestupu. Staňte se autoritou, buďte úspěšní a zbohatněte

avatar
Maddalena
vloženo 2. 8. 2018
Líbí se mi
image

Novoluní v Kozorohu, kariéra na vzestupu. Staňte se autoritou, buďte úspěšní a zbohatněte

 

Novoluní v Kozorohu přináší silné energie spojené se smyslem pro povinnost, řád, hmotné prostředky, vzestup, vytrvalost, stabilitu, kariéru a autoritu.

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost. 

17. ledna 2018 ve 3 h 17 min je energie znamení Kozoroha na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Kozorohy.  

Tělesně náleží ke Kozorohu kostra, zuby, kůže a vlasy. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. Zuby ošetřujte kvalitní rostlinnou zubní pastou, ideálně s výtažkem ze šalvěje. Vlasy nechte odpočinout v zábalu a kůži dopřejte uvolňující lázeň.

Kozorozi umí velmi dobře zacházet s hmotou, pohybovat se v materiálním světě, jsou mistři přetváření hmoty v zisk a energie v čin. Takový čin, který je pro ně společensky významný a osobně důležitý. Silné energie novoluní ovlivňují v tomto smyslu nejen Kozorohy. Všichni máme jedinečnou příležitost dát produktivní směr, novou energii svým projektům. Neobávejte se začít znovu nebo jinak. Novoluní v Kozorohu vám vyjde vstříc. V jiné práci, v novém týmu, s jasně definovanými ideály a zároveň realistickými očekáváními. S ambiciózním plánem, kterému věříte, protože v něm zúročujete své zkušenosti.  

Kozoroh je znamení stabilní, realistické, vládne mu rozum. Období Měsíce v Kozorohu je charakteristické vzestupem, ale zároveň určitou opatrností. Kozoroh málokdy riskuje, i když se pohybuje hodně vysoko. V období novoluní v Kozorohu máme silný smysl pro povinnost a někdy můžeme působit chladně až odtažitě. Je proto dobré si připomenout protilehlé znamení Raka a vnést do našeho konání více citu, spojit cit Raka s rozumem Kozoroha.

Období Kozoroha bývá časem různých zkoušek, a tak nás potkávají  složitější a náročnější osobní i pracovní situace. Pod vlivem energie novoluní z nás ale zároveň vyzařuje větší vnitřní síla a dává nám možnost náročné situace zvládnout a konstruktivně řešit. Jsme odhodlanější a vytrvalejší. Pod silnou ambiciózní energií novoluní v Kozorohu stojíme pevně na zemi a pracujeme na alchymii hmoty.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jana7 18. 1. 2018

já bych tak chtěla, ale nejde to

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Maddalena 29. 5. 2018

Není nutné to tak mít zcela. Toto je jen velmi vzdáleně ilustrativní text, neblbá astrologie pro odpočinek mysli. Stačí mít jen část a jen občas, nebo v budoucnu...

avatar
wacky 17. 1. 2018

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
66 404
registrovaných inspirativních žen
2 866
testovaných produktů
107 860
vložených hodnocení