Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 3. 5. 2019
Líbí se mi

Novoluní v Býku. Potěšte své smysly a stabilizujte svou finanční situaci

Apolena
Apolena
Vloženo 3. 5. 2019
Líbí se mi
Novoluní v Býku. Potěšte své smysly a stabilizujte svou finanční situaci

Novoluní v Býku. Potěšte své smysly a stabilizujte svou finanční situaci

Býk je klidný, nikam nespěchá a všechno si dobře promýšlí. Je zaměřen na všechno, co může uchopit. Hodně pro něj znamenají smysly a tělesné prožitky. Zkuste si tedy nadcházející novoluní pořádně užít. Hodně bude znamenat dobrá společnost, dobré jídlo a horká koupel. Kromě tělesných prožitků se můžete zaměřit i na praktičtější věci, jako je práce nebo finanční uspořádání.

Novoluní v Býku nastává 5. května v 00:45 hod.

Býk je velmi pracovitý, soustředěný a klidný. Pokud chcete nastartovat úspěšný pracovní projekt, nyní je na to vhodná doba. Stejně tak se toto novoluní hodí i na stabilizaci finanční a materiální stránky života. Nad materiálními věcmi sice můžeme někdy tak trochu ohrnovat nos s tím, že důležitější jsou v životě přece jiné věci, ale nastavit se na hojnost není nikdy na škodu.

Při novoluní v Býku máme tedy příležitost nastartovat své finanční záležitosti, svůj blahobyt a dobrý a hezký život. Nastavte si v hlavě, co pro vás hojnost znamená, to je základ. Také se zamyslete nad tím, jak jí dosáhnout. Pokud vás vaše současná finanční a materiální situace neuspokojuje, nikdy není pozdě ji změnit. Poohlédněte se po nových příležitostech, obvolejte známé a poptejte se. Nikdy nevíte, kde na vás čeká pracovní příležitost, které třeba úplně změní celý váš život.

O víkendu se můžete zaměřit i na svůj domov a jeho zvelebování. Uvažujete o změně? Připravte si plán, jak ji uskutečnit, nebo se do ní rovnou pusťte. Často stačí nakoupit pár doplňků a domov získá úplně nový ráz. Při novoluní v Býku máme zvýšený cit pro všechno krásné, využijte toho! 

Občas nám může připadat, že síla novoluní není tak velká, jako je síla měsíce v úplňku. Není to pravda, sílu má velkou, jen jinou. Právě v době novoluní můžeme začínat nové věci, zbavovat se těch starých a každý měsíc se tak trochu znovu narodit. A to rozhodně stojí za pokus.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 5. 5. 2019

Pokusím se

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 5. 2019

Býk je moje znamení

Odpovědět
lemur
lemur 5. 5. 2019

Prima.

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 4. 5. 2019

Zkusím to

Odpovědět
Victoria1
Victoria1 4. 5. 2019

Na tohle se přesně chystám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 840
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.