Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Maddalena
vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Novoluní v Býku, tvarujte hmotu. Zasaďte květiny, připravte hostinu, tělo darujte lásce

avatar
Maddalena
vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Novoluní v Býku, tvarujte hmotu. Zasaďte květiny, připravte hostinu, tělo darujte lásce

Novoluní v Býku, tvarujte hmotu. Zasaďte květiny, připravte hostinu, tělo darujte lásce

Novoluní v Býku přináší houževnaté energie spojené s vytrvalostí, hojností a touhou po láskyplných rodinných vztazích. Svět je pro Měsíc v Býku veliká rozkvetlá zahrada plná plodů k užívání

Mars a Uran posilují skrytou nenápadnou dynamiku znamení, hlídejte si míru, do které ještě udržíte smír v případných polemikách. Venuše svou laskavostí a rafinovanou erotikou jistí hranice býčí pastviny před nenadálými vetřelci. 

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.

15. května 2018 ve 13 h 47 min je energie znamení Býka na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Býky.  

Tělesně náleží k Býku krk, hlasivky, hrtan, jícen, štítná žláza, šíje. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. O hlasivky pečujte bylinnými čaji s diviznou, lípou nebo podbělem, pro obsah jódu jezte mořské ryby, předejdete tím problémům se štítnou žlázou. Krční páteř procvičte s Václavem Vocáskem, jeho instruktážní videa běžně dostupná na internetu jsou skvělá. 

Zemská energie novoluní v Býku je srdečná a plná erotického náboje. Díky Venuši kvete láska na každém kroku a v každém věku. Slunce i Měsíc v Býku milují rozlehlé zelené louky, kvetoucí zahrady, dostatek smyslových podnětů a možnost vybrat si z mnoha požitků, které život nabízí. Tyto dny jsou proto obdobím plnosti v pravém smyslu slova. Chcete-li začít nový vztah (nebo nový projekt), stavět dům (nebo nový tým), disponibilní energie je mohutná a uzemněná. Křídla vašim snům dodá vaše odvaha. Zamilovaným Venuše.

Základním poselstvím tohoto novoluní je přetvářet hmotu. S radostí a nadšením obdivovat krásy přírody a její plody zpracovat k užitku pro daný okamžik i další generace. Býk je znamením lidské pospolitosti a péče. S vytrvalou laskavostí pečuje o potomstvo, o rodinu, o dům, o budoucnost. Měsíc v Býku jako příkladný rodič chce zajistit své blízké i pro doby, kdy na pastvinách nebude taková hojnost jako dnes. 

Ale dnes carpe diem! Užívejme dne, to je heslo Měsíce v Býku. Užívejte si proto energii tohoto novoluní a pečujte o svou zahradu, odmění se vám krásou a užitkem. Pečujte o sebe navzájem, láska roste a košatí jako mohutný dub zalévána hojností péče, kterou věnujete svým milovaným.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Maddalena 29. 5. 2018

Děkuji

odpovědět
avatar
moravačka aja 17. 5. 2018

odpovědět
avatar
sipeji 15. 5. 2018

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 541
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.