avatar
Maddalena
vloženo 14. 5. 2018
Líbí se mi
image

Novoluní v Býku, tvarujte hmotu. Zasaďte květiny, připravte hostinu, tělo darujte lásce

 

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.

15. května 2018 ve 13 h 47 min je energie znamení Býka na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Býky.  

Novoluní v Býku přináší houževnaté energie spojené s vytrvalostí, hojností a touhou po láskyplných rodinných vztazích. Svět je pro Měsíc v Býku veliká rozkvetlá zahrada plná plodů k užívání. Mars a Uran posilují skrytou nenápadnou dynamiku znamení, hlídejte si míru, do které ještě udržíte smír v případných polemikách. Venuše svou laskavostí a rafinovanou erotikou jistí hranice býčí pastviny před nenadálými vetřelci. 

Tělesně náleží k Býku krk, hlasivky, hrtan, jícen, štítná žláza, šíje. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. O hlasivky pečujte bylinnými čaji s diviznou, lípou nebo podbělem, pro obsah jódu jezte mořské ryby, předejdete tím problémům se štítnou žlázou. Krční páteř procvičte s Václavem Vocáskem, jeho instruktážní videa běžně dostupná na internetu jsou skvělá. 

Zemská energie novoluní v Býku je srdečná a plná erotického náboje. Díky Venuši kvete láska na každém kroku a v každém věku. Slunce i Měsíc v Býku milují rozlehlé zelené louky, kvetoucí zahrady, dostatek smyslových podnětů a možnost vybrat si z mnoha požitků, které život nabízí. Tyto dny jsou proto obdobím plnosti v pravém smyslu slova. Chcete-li začít nový vztah (nebo nový projekt), stavět dům (nebo nový tým), disponibilní energie je mohutná a uzemněná. Křídla vašim snům dodá vaše odvaha. Zamilovaným Venuše.

Základním poselstvím tohoto novoluní je přetvářet hmotu. S radostí a nadšením obdivovat krásy přírody a její plody zpracovat k užitku pro daný okamžik i další generace. Býk je znamením lidské pospolitosti a péče. S vytrvalou laskavostí pečuje o potomstvo, o rodinu, o dům, o budoucnost. Měsíc v Býku jako příkladný rodič chce zajistit své blízké i pro doby, kdy na pastvinách nebude taková hojnost jako dnes. 

Ale dnes carpe diem! Užívejme dne, to je heslo Měsíce v Býku. Užívejte si proto energii tohoto novoluní a pečujte o svou zahradu, odmění se vám krásou a užitkem. Pečujte o sebe navzájem, láska roste a košatí jako mohutný dub zalévána hojností péče, kterou věnujete svým milovaným.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Maddalena 29. 5. 2018

Děkuji

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
moravačka aja 17. 5. 2018

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
sipeji 15. 5. 2018

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
66 049
registrovaných inspirativních žen
2 856
testovaných produktů
107 416
vložených hodnocení