Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 1. 6. 2019
Líbí se mi

Popište svou životní vizi. Vybírejte si takové myšlenky, které chcete žít i ve své budoucnosti

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 1. 6. 2019
Líbí se mi
Popište svou životní vizi. Vybírejte si takové myšlenky, které chcete žít i ve své budoucnosti

Popište svou životní vizi. Vybírejte si takové myšlenky, které chcete žít i ve své budoucnosti

Zamyslete se dnes nad tím, jaké názory zastáváte. Zůstaňte chvíli v tichosti a jen pozorujte svou vlastní mysl. Jaké myšlenky se vám v hlavě nejčastěji vyskytují? Uvědomte si, že v každém momentě máte možnost volby. Vybírejte si takové myšlenky, které chcete žít i ve své budoucnosti. Nemluvte o sobě „zlo“ a nezaměřujte se na slabé stránky lidí kolem vás. Chopte se kormidla svého života a napište ten nejlepší scénář svého životního příběhu, který chcete žít.

Přesné novoluní začíná v pondělí 3. června v poledne ve 12:03 hod.

Již ráno se vám mohly zdát symbolické sny, které si určitě zapište do svého zápisníku nebo si nějaký pořiďte. Znamení Blíženců přeje psaní všeho druhu, a tak není lepší doba začít psát, jako tento den. Pracujte s afirmacemi, mantrami a zpívejte písně, které těší vaší duši. Navštivte své vzdálené příbuzné a zlepšujte své vztahy se svými sourozenci, pokud nějaké máte.

Jakou roli ve svém životě hrajete?

Jsme herci a režiséři vlastního života zároveň. Podívejte se na svůj „vlastní film“, ve kterém již od svého dětství hrajete hlavní roli a podívejte se na to, co se vám povedlo a co zase tolik ne. Podívejte se do své minulosti a poučte se z těchto zkušeností a napište si do svého zápisníku ty nejdůležitější události, které vás podle vás nejvíc ovlivnily. Zrekapitulujte si své nejdůležitější vztahy, školy, zaměstnání, nemoci i uzdravení. Kým jste byli a kým jste teď? Uvědomte si, že máte celoživotní dar přítomného okamžiku, ve kterém můžete krok po kroku začít měnit svůj životní sen. Jste svobodné tvůrčí bytosti, které mohou noční můru změnit v komedii a naopak. Jediné, co je k tomu nutné je odvaha začít a odvaha vytrvat, protože vše má nějako setrvačnost. I starý sen.

Napište si scénář svého ideálního dne v budoucnosti

Vezměte si papír a tužku nebo svůj oblíbený zápisník a zahrajte si na spisovatele. Použijte sebe jako hlavní postavu a přeneste na papír představu vašeho nejšťastnějšího dne ve vašem životě. Neomezujte svou fantazii, protože se s kouzelným zápisníkem dostáváte do říše všemožného. Jediné, co vás může omezovat je vaše vlastní mysl. Proto buďte odvážní a napište dopodrobna vše, co chcete opravdu zažít, jako byste to už prožívali. Zkuste si živě představit okolnosti, podmínky i pocity, které tento den provázejí. Nemusíte být dobrý spisovatel, protože toto „dílo“ píšete jen pro sebe. Píšete, abyste si lépe uvědomili své vlastní touhy a potřeby. Tento akt síly může být silným znamením pro život, aby vám splnil vaše přání.

Roztáhněte křídla a buďte svobodní

Podle mayského kalendáře nastane toto novoluní v den 1-Oc-6-Men (Orel)-6. Formulujte svá vlastní přání a věřte, že je orel doručí na místa, kde je vyšší síly vyslyší a zázraky budou na cestě. Nespokojte se s málem, ale zároveň nebuďte nenasytní. Uvědomte si nekonečnost a rozsáhlost tohoto vesmíru, kde není nic nemožné. Dovolte si budovat sen, který chcete opravdu žít a snažte se být ve všech ohledech co nejvíce nezávislí a svobodní. Postupně se zbavujte všech náročných a zbytečných vazeb, které vám brání žít naplno ve vztazích, na kterých doopravdy záleží. Netlačte na svá přání příliš, protože tak jejich splnění budete jen oddalovat. Doručte svá přání otci Slunci a důvěřujte svému letu tímto životem. Chce to odvahu a naprostou důvěru, a zázraky se stanou skutečností.

Napsal: Robert Policar

 

Foto: Daiga Ellaby / Unsplash

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

skvělé

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

super

Odpovědět
Babina
Babina 4. 7. 2019

super článek

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 6. 2019

pěkné, jdu snít o svém nejšťastnějším dni v životě , chtěla bych se okamžitě přesunout na Šumavu, pak do Jeseníků, za dcerou do Prahy...., ale to bych musela umět lítat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.