Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Novoluní v Blížencích, čas tvořivých setkání. Komunikujte, sdílejte, vymýšlejte nové projekty

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Novoluní v Blížencích, čas tvořivých setkání. Komunikujte, sdílejte, vymýšlejte nové projekty

Novoluní v Blížencích, čas tvořivých setkání. Komunikujte, sdílejte, vymýšlejte nové projekty

Novoluní v Blížencích přináší kontaktní energii, setkávání na všech úrovních, a dost možná i blízká setkání třetího druhu. Jen buďte opatrní a nepřepínejte se, vyčerpání vás může položit na hodně dlouho. 

Blíženci zásadně ovlivňují myšlení, a v tomto novoluní budou vaše mozkové synapse doslova nažhavené. Nažhavená bude také Venuše, i když poněkud nestálým způsobem.

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.

13. června 2018 ve 21 h 43 min je energie znamení Blíženců na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Blížence.  

Tělesně náleží k Blížencům paže, ruce, ramena, plíce a průdušky. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. Terapeut Václav Vocásek doporučuje geniálně jednoduchý cvik: Synchronní pohyb paží dopředu a dozadu zajistí snadné proudění lymfy, a tím se zamezí mnoha problémům v celém těle. Alergii nebo astma skvěle léčí homeopatie. Dobrý homeopat odhalí příčinu, neléčí pouze následky.

Merkur je symbol inteligence, obchodního ducha, mezilidských kontaktů a svým způsobem prostředník mezi lidským a božským. V čase novoluní v Blížencích máme ideální možnost svou inteligenci kultivovat a kontakty s bližními posunout na smysluplnější úroveň. Jindy tak trochu jen klábosení můžeme změnit v diskuse, ze kterých vzejde dobrý nápad.

V novoluní v Blížencích snadněji zvládnete zkoušku, pracovní pohovor, náročnější poradu nebo prezentaci. Vaše slovní zásoba vás překvapí. Nezapleťte se ale do pavlačového myšlení, plytkost slov bude víc než jindy ohrožovat inteligenci národa v rámci kolektivní karmy. Komunikace zesílí na všech frontách, energií Merkura budou posíleny drbny i myslitelé.

Novoluní v Blížencích přeje obchodu a cestám, především těm kratším. Cestování je způsob, jak se odreagovat, anebo poznávat. Merkur je patron všech cest za poznáním, ale i těch za obchodem. Obchodu se bude dařit, ale dávejte si pozor na podvodníky, dařit se bude i jim.

Toto novoluní přeje také komunikaci mezi partnery, ať v obchodních nebo osobních vztazích. Máte skvělou možnost použít vibrace energie novoluní v Blížencích k snadnějšímu vysvětlení všech nedorozumění a rozporů.

Za novoluní v Blížencích nás Vesmír nabíjí myšlenkou naděje, že rozporné názory budou vyslyšeny a shoda nalezena. Nadějí, že láska může být založena na sdílení myšlenek, a že rozum a cit jsou nerozlučná blíženecká dvojice.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 615
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.