Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Novoluní v Blížencích, čas tvořivých setkání. Komunikujte, sdílejte, vymýšlejte nové projekty
vložila 15.6.2018

Novoluní v Blížencích, čas tvořivých setkání. Komunikujte, sdílejte, vymýšlejte nové projekty

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.

13. června 2018 ve 21 h 43 min je energie znamení Blíženců na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Blížence.  

Novoluní v Blížencích přináší kontaktní energii, setkávání na všech úrovních, a dost možná i blízká setkání třetího druhu. Jen buďte opatrní a nepřepínejte se, vyčerpání vás může položit na hodně dlouho. Blíženci zásadně ovlivňují myšlení, a v tomto novoluní budou vaše mozkové synapse doslova nažhavené. Nažhavená bude také Venuše, i když poněkud nestálým způsobem.

Tělesně náleží k Blížencům paže, ruce, ramena, plíce a průdušky. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. Terapeut Václav Vocásek doporučuje geniálně jednoduchý cvik: Synchronní pohyb paží dopředu a dozadu zajistí snadné proudění lymfy, a tím se zamezí mnoha problémům v celém těle. Alergii nebo astma skvěle léčí homeopatie. Dobrý homeopat odhalí příčinu, neléčí pouze následky.

Merkur je symbol inteligence, obchodního ducha, mezilidských kontaktů a svým způsobem prostředník mezi lidským a božským. V čase novoluní v Blížencích máme ideální možnost svou inteligenci kultivovat a kontakty s bližními posunout na smysluplnější úroveň. Jindy tak trochu jen klábosení můžeme změnit v diskuse, ze kterých vzejde dobrý nápad.

V novoluní v Blížencích snadněji zvládnete zkoušku, pracovní pohovor, náročnější poradu nebo prezentaci. Vaše slovní zásoba vás překvapí. Nezapleťte se ale do pavlačového myšlení, plytkost slov bude víc než jindy ohrožovat inteligenci národa v rámci kolektivní karmy. Komunikace zesílí na všech frontách, energií Merkura budou posíleny drbny i myslitelé.

Novoluní v Blížencích přeje obchodu a cestám, především těm kratším. Cestování je způsob, jak se odreagovat, anebo poznávat. Merkur je patron všech cest za poznáním, ale i těch za obchodem. Obchodu se bude dařit, ale dávejte si pozor na podvodníky, dařit se bude i jim.

Toto novoluní přeje také komunikaci mezi partnery, ať v obchodních nebo osobních vztazích. Máte skvělou možnost použít vibrace energie novoluní v Blížencích k snadnějšímu vysvětlení všech nedorozumění a rozporů.

Za novoluní v Blížencích nás Vesmír nabíjí myšlenkou naděje, že rozporné názory budou vyslyšeny a shoda nalezena. Nadějí, že láska může být založena na sdílení myšlenek, a že rozum a cit jsou nerozlučná blíženecká dvojice.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (4)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.6.2018
13.6.2018
jeden velký projekt mám těsně před sebou, tak snad to vyjde
13.6.2018
už se těším na svoje znamení
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (4)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.6.2018
13.6.2018
jeden velký projekt mám těsně před sebou, tak snad to vyjde
13.6.2018
už se těším na svoje znamení