Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 9. 4. 2021
Líbí se mi

Novoluní v Beranu s vůní úspěchu

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 9. 4. 2021
Líbí se mi
Novoluní v Beranu s vůní úspěchu

Novoluní v Beranu s vůní úspěchu

Velmi silné první jarní novoluní v Beranu vás povzbudí v pondělí 12. dubna už o půl páté ráno. Každý nov s sebou přináší spoustu nových možností a příležitostí, ten první jarní je však ještě více pozitivně nakloněn k uskutečnění změn. Můžete tak snadněji ovlivnit nejen následující lunární měsíc, ale i klidně celý rok. Nespoléhejte se však jen na zázraky, vykročte své zářivější budoucnosti vstříc.

Začarovaný kruh

bludiste, zacarovany kruh

Někdy jsou situace a vztahy, kdy už nevíte, co dělat nebo nedělat, aby se vše změnilo, rozproudilo či naopak zklidnilo. Mnohdy však, vědomě či nevědomě, opakujeme to samé pořád dokola. Děláme stejné chyby a pak se jen divíme, že se nic nezměnilo. Někdy nám ke změně nebo rovnou otevření očí pomůže „náhoda“. Jste-li právě vy v takovéto situaci, pak to rychle uzavřete. Neuděláte-li to, pak dojde i tak ke změně, jen to pro vás nebude moc příjemné. Dovolte si propustit to, co vám již neslouží a není s vámi v souladu. Ať už zrovna řešíte cokoliv, udělejte něco jinak. Pokud budete dělat vždy vše stejně, reagovat podobně, pak ani nemůžete očekávat jiný výsledek, než jaký tu byl předtím.

Nevíte jak?

Na mých webovkách najdete odkazy na objednání se na konzultaci, spoustu kurzů a programů i cenných informací zdarma. Na sociálních sítích mě najdete jako Magie šťastného života. 

 

Kariéra, práce, projekty

cil, smer, plany, na co zamerit svou pozornost

Chystáte-li něco nového v pracovní oblasti, pak se kolem novoluní v Beranu zaradujete. Ten totiž přeje nejen změnám zaměstnání, ale i vypuštění nových plánů a záměrů, stejně tak i postupům a novým způsobům řešení. Stanovte si nové cíle, nebojte se mířit pěkně vysoko. Zamyslete se na tím, co nového se chcete naučit, co vyzkoušet, zažít nebo rovnou uskutečnit. Pak se rozhodněte, co můžete udělat jako první krok a zrealizujte ho nejlépe hned. Omezte kontakt s negativními a nepřejícími lidmi. A naopak se více stýkejte s inspirativními a pozitivními osobami.

 

 

Příliv energie, radosti a síly za novoluní v Beranu

jak zatocit s jarni unavou, kde brat energii a radost

Mnoho lidí se trápí s jarní únavou. Jak s ní zatočit? Jde to docela jednoduše. Začněte nepotřebnými věcmi kolem vás, rozdejte je, vyhoďte nebo prodejte. Nezapomínejte ani na svůj šatník. Oblečení, které jste na sobě neměli třeba dva roky, asi těžko najde svou novou příležitost. A hlavně, pokud odstraníte staré, tak získáte prostor pro nové.

Co udělat dál?

Mluvte o sobě a svých plánech jen hezky a pozitivně. Neztrácejte za žádných okolností víru v sebe samotné a svůj úspěch. Ten si více přitáhnete tím, že budete pravidelně projevovat vděčnost za vše, co již máte. Častěji si dělejte alespoň malé radosti, nejlépe si udělejte rituál z času jen a jen pro sebe. 

 

Vyhlaste válku vlastnímu šotkovi v hlavě

jak vypnout sabotera v hlave

O čem to mluvím? Znáte ty situace, kdy vás něco nadchne, okouzlí nebo se zrodí nový nápad či sen? Nepochybuji o tom, že ano. Jenže, co se stane pak? Ohlásí se ten šotek v hlavě a začne vše bojkotovat. Podá vám celou řadu argumentů pro to, proč je to špatně, nemá to budoucnost, nemáte na to peníze či čas, nehodí se to pro vás či to jednoduše nemůže fungovat, tedy alespoň ne pro vás. Opravdu poslechněte svou intuici, nejen za novoluní v Beranu, a vypněte zvuk i obraz vašeho osobního bojkotéra v hlavě. Věnujte se tomu, co vás baví a naplňuje, jděte si za svými sny, radujte se ze života. Život by se měl prožívat a ne jen přežívat.

 

Přeji úspěšné jaro!

S láskou Dana Chara

 

Foto: pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
pico pa pa 21. 7. 2021

Je pravda, že lidé musí vždy bojovat, aby zvítězila andělská část lidí. https://slitherio.online

Odpovědět
jarka24
jarka24 16. 4. 2021

no tak to jsem zvědavá, co nového mě zase čeká

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 16. 4. 2021

hudlenka
hudlenka 11. 4. 2021

tak uvidíme, co se stane

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 11. 4. 2021

Siraellen
Siraellen 11. 4. 2021

To jsem na to zvědavá

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 11. 4. 2021

sipeji
sipeji 11. 4. 2021

tomu říkám výzva

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 11. 4. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.