Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi

Novoluní v Beranu aneb je čas jít do toho po hlavě

Apolena
Apolena
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi
Novoluní v Beranu aneb je čas jít do toho po hlavě

Novoluní v Beranu aneb je čas jít do toho po hlavě

Beran zná svou cestu, s nikým se neradí, na nic nečeká a nikoho se neptá. Dokáže si tvrdohlavě jít za svým cílem i ve chvíli, kdy už to ostatní dávno vzdali. Můžeme mu to závidět, můžeme ho za jeho tvrdohlavost, se kterou si jde za svým, obdivovat i nenávidět, ale to je tak všechno, co s tím obvykle uděláme. Teď ale přišla tato příležitost pro nás všechny. Novoluní v Beranu propůjčí tyto schopnosti i nám, smrtelníkům narozeným v jiných znameních.

Novoluní v Beranu nastává 5. dubna v 10:50 hod.

Dokážete si v hlavě vybavit všechny ty věci, o kterých sníte, ale netroufáte si na ně? Teď přišel čas je oprášit a pouštět se do všeho, z čeho máme běžně respekt. Jaro i Beran přeje novým začátkům, vždyť ne nadarmo je Beran prvním znamením zvěrokruhu a spolu s jarem začíná i nový cyklus. Všechno staré můžeme nechat za sebou, po zimě se oklepat, oživit šatník, zvolit nový účes a dát si nová předsevzetí. Nezapomeňte, že jaro je druhý (hezčí ) leden!

Všechno, do čeho se o novoluní v Beranu pustíme, bude až do úplňku krásně růst. Moc nad věcmi nespekulujte a jděte za svým srdcem, jen pozor, abyste během té cesty někoho neranili nebo neurazili. Jděte si za svým, ale ne „přes mrtvoly“. Rozhodně se s nikým nepouštějte do hádek, není ani čas na řešení vleklých sporů, to nechte na jindy. Teď se soustřeďte na sebe.

Ohnivá znamení nás dokážou skvěle vytrénovat v pozitivním sobectví. Pokud neškodíme ostatním, proč si ho nedopřát? Zkuste z hlavy vymazat neustálé myšlenky na ostatní, na to, co by tomu kdo řekl a co by si o tom kdo myslel. Když se budete chovat vždycky jen tak, jak by si to přáli ostatní, nikdo vám za to nic nedá a akorát vás to bude zbytečně brzdit. Jestli má mít tohle novoluní nějaké poselství, pak takové, abyste si popustili uzdu, radovali se ze života, neohlíželi se příliš na to, co si kdo myslí a pokud už uzrál čas, pustili jste se do toho, co skutečně chcete. Hodně štěstí!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
konatovka
konatovka 6. 4. 2019

Do ničeho po hlavě nejdu, vše dělám s rozvahou.

Odpovědět
sipeji
sipeji 6. 4. 2019

Když se do něčeho vrhnu po hlavě, většinou to nedopadne.....

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 4. 2019

Super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 479
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.