Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 14. 10. 2020
Líbí se mi

Novoluní a vztahy, vztahy a zase ty vztahy

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 14. 10. 2020
Líbí se mi
Novoluní a vztahy, vztahy a zase ty vztahy

Novoluní a vztahy, vztahy a zase ty vztahy

Nemusíte se hned děsit. Tento nov bude téměř sám navazovat nové vztahy a přihazovat různé příležitosti a nové možnosti. Kdy se můžete těšit? Novoluní ve Vahách připadá na pátek 16. října o půl desáté večer.

Každý temný Měsíc symbolizuje novou životní etapu, tento však bude výjimečný právě pro navazovaní, léčení a upevňování vztahů. A platí to pro všechny, nejen pro Váhy. Každopádně si během celého října neberte nic osobně a na vše reagujte s úsměvem. Uvidíte sami, jak naštvaný obličej pomyslného protivníka promění k nepoznání.

Kde začínám a končím já? Stanovte si hranice

Mnoho lidí se ve vztahu, a nejen v něm, ztrácí. Co tím mám na mysli? Postupně se potlačujeme naše přirozené potřeby a přizpůsobujeme se lidem kolem nás. Nedělejte to, vede to totiž jen tomu, že se začneme cítit smutně, osamoceně a chybí nám stabilita a vnitřní rovnováha. Názory druhých si můžeme vyslechnout, pokud nám jsou sympatické, tak se jimi nechat inspirovat, ale to je vše. Nikdo jiný vás nezná lépe, než vy sami (i když se vám to pokouší namluvit). Respektujte sami sebe, stanovte si vnitřní hranice, přes které nikoho nepustíte (ani svého vnitřního kritika).

Přítomný okamžik

pritomny okamzik, sebelaska, prijeti, odpusteni

Snažte se dělat to, co si ve skutečnosti přejete a po čem toužíte. Nenechte se v manipulovat do něčeho, s čím nejste v souladu. A je jedno, co by se mělo nebo bylo „lepší“. Pokud budete dělat více pro sebe samotné a kvůli sobě, pak se zlepší i vaše vztahyOdpusťte lidem z minulosti a nechte ji odejít. Neuděláte-li to, budou se vám vracet do života osoby i situace, které vám to všechno budou připomínat. Z toho, co bylo, se poučte, ale nežijte v tom. Skutečně šťastný a naplněný život se žije v přítomnosti. Tady a teď je jediný rozhodující okamžik pro vás i vaše krásné vztahy.

Detox - vnitřní i vnější

uklid, detoxikace, ocista, zacit znovu a jinak

Měsíc dokáže pohnout i oceány, tak proč by to nezvládl s naší psychikou a tělem? Pokud trošku bojujete s váhou, dejte si právě o novoluní půst. Jen pijte vodu, čaje nebo minerálky. Máte-li nezvladatelný hlad, dejte si čistý vývar (zeleninový nebo masový). Místo času tráveného v kuchyni nebo restauraci vykliďte vše nepotřebné i kolem vás. Na psychiku při hubnutí pomáhá i úklid šatníku. Mrkněte do skříně. Co jste už dlouho neměli na sobě? V čem se necítíte dobře? Co vám již nesedí? Dejte všechno pryč. I v mysli se tak uvolní místo a vy se budete moci těšit na nové a krásné věci.

Milujte sami sebe tak, jak to nejvíc jde. Okolí vám to postupně začne krásně zrcadlit. Užijte si barevný říjen a ke konci se měsíce se opět ozvu s dalším článkem na tato témata.

S láskou Dana Chara

Foto: pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 18. 10. 2020

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 18. 10. 2020

lemur
lemur 16. 10. 2020

Super.

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 16. 10. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 423
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.