Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 24. 5. 2021
Líbí se mi

Květnový úplněk a zatmění Měsíce

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 24. 5. 2021
Líbí se mi
Květnový úplněk a zatmění Měsíce

Květnový úplněk a zatmění Měsíce

Za úplňku ve středu 26. května bude i zatmění Měsíce. Letos to bude už druhý superúplněk, tentokrát ho bude mít pod nadvládou ohnivý Střelec a v plné síle bude skoro hodinu a čtvrt po poledni. Bohužel, my si úplné zatmění Měsíce nevychutnáme, viditelné bude v Americe. Pro naši zem to bude takové neviditelné zatmění Měsíce. Leda, že byste měli náhled na nějaké on-line vysílání, kde bude ke zhlédnutí. Senzitivnější lidé však rozdíl poznají.

Osudová zkouška

zatmění Měsíce a osudová zkouška

Trošku se to nakupilo - úplněk, který je rovnou superúplněk, zatmění Měsíce a ještě k tomu karmický uzel. Co to pro vás znamená? Přijde nějaká zásadní, osudová zkouška. Ta se nemusí týkat jen klasické zkoušky ve škole, ale i v životě. Plná Luna pomůže ukončit témata kolem úředních záležitostí, vzdělání, ale přinese i nějakou lekci. Na tu nemusíte být zrovna připraveni. Je však jen na vás, zda se zachováte podle starých zažitých vzorců, nebo uděláte něco jinak, aby se i váš život mohl proměnit. 

Zatmění Měsíce za úplňku přinese vnitřní rozpor i volbu

rozpor energií Střelce a Blížence při zatmění Měsíce

Úplňky sami o sobě nesou nádech neklidu, zatmění Měsíce přidá na této energii ještě více. Dalším faktorem, který podstatně ovlivní dny kolem úplňku, je fakt, že Luna je ve Střelci a Slunce v Blížencích. Střelec jasně míří na svůj cíl, jde zpříma a nenechá se nikým a ničím odtáhnout z cesty. Jak to má Blíženec? Přesně naopak. Potřebuje navnímat vše nové a neprobádané, nechce se brzdit jen u jedné záležitosti. I pokud jste narozeni v jiných znameních něž zmiňovaných, můžete v sobě pocítit pořádný rozkol. Co tedy dělat/nedělat? Na co se zaměřit? Vyvážit tyto energie nebude zrovna jednoduché a ani pro jedince normálně skvěle udržující rovnováhu a harmonii. Raději vše řešte srdcem a nesnažte se na sebe moc tlačit. Stejně by to moc k ničemu nebylo. Obavami z dramat a zvratů byste si je stejně jen přitáhli, a to za to určitě nestojí. 

 Potřebujete pomoc či poradit? Mrkněte ke mně na webovky. Najdete zde on-line kurzy a programy, možnost konzultace i novinku - Magický klub.

Květný nebo květinový úplněk

kvetny uplnek, jaro,

Jaro je v plné síle, takže název tohoto úplňku se zcela nabízí. Vždyť i tento měsíc je pojmenován podle květeny. Krásnými barvami vás oslní nejen keře a stromy, ale třeba i luční kvítí. Někde se můžete setkat i s jinými názvy - třeba obilný nebo mléčný úplněk. Nejen pohled do přírody vám dodá více optimismu. Objeví se touhy cestovat, poznávat a bavit se. Nebraňte se tomu, vždyť život se má prožívat naplno a ne jen ho tak nějak přežívat. Vyplatí se i malinko zariskovat a být více v kontaktu s jinými lidmi. Znamení Blíženců je komunikativní, takže i uzavřeným tvorům to půjde snadněji. Samota a uzavírání se do sebe není vhodné ani při zatmění Měsíce.

Přeji kouzelné jarní dny a zář i při zatmění Měsíce!

S láskou Dana Chara

Foto: Shutterstock, Pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
G.
G. 5. 6. 2021

Byl to jeden z nejkrásnějších dnů v letošním roce... Dařilo se nač jsem sáhla... A všem kolem mne bylo fajn... Až pak jsem jukla, že teda "narozeninový úplněk"... Je i tato varianta "správně"?

Odpovědět
avatar

Tak to je skvělé! A všechno nejlepší (opožděně) k narozeninám, ať se splní všechna přání a sny! Jak prožijeme první dny po narozeninách je velmi důležité a ten Váš nový osobní rok byl odstartován skvěle!

dasenaK
dasenaK 25. 5. 2021

na uplněk dělám osobní očistu, tzn, že celý den piju vodu, je to dobré na restart organismu

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 25. 5. 2021

to je skvělé

sipeji
sipeji 25. 5. 2021

Tak už chápu proč se mi dnes v noci špatně spalo.

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 25. 5. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.