Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 17. 8. 2020
Líbí se mi

Kreativní i vášnivé novoluní ve Lvu

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 17. 8. 2020
Líbí se mi
Kreativní i vášnivé novoluní ve Lvu

Kreativní i vášnivé novoluní ve Lvu

Znamení Lva se s námi pomalu loučí, ale novoluním ve svém znamení nás ještě stihne obdařit. Před tři čtvrtě na pět ráno ve středu 19. srpna je tu. Svou energií bude velmi připomínat srpnový úplněk. Jeho vliv totiž velmi zasáhne do práce i vztahů. Vztahy, nejen partnerské, ale i pracovní, se budou velmi snadno navazovat. A pokud toužíte po miminku, tak další šance je znovu právě kolem novu.

Přirozenost a sdílnost

novoluni ve znameni lva

Ať vaše kroky zamíří kamkoliv a potkáte kohokoliv, nesuďte. Každý z nás má jinou životní cestu a nikdy nevíte, co koho potkalo a čím si prošel. I když vám majestátní Lev bude mít tendence zvedat nos hodně vysoko, vyhněte se aroganci, povýšenosti a pocitům nadřazenosti. Místo toho si raději s někým příjemně popovídejte. O náhodné kontakty a rozhovory rozhodně nebude nouze. A kdo ví, třeba si při vzájemném sdílení uvědomíte, že váš problém má řešení, které by vás nenapadlo. Od totiž jiný úhel pohledu dokáže zázraky.

Nekonečný proud myšlenek

Ano, prázdniny a doba letních dovolených se pomalu blíží k závěru, a tak se občas nějaké té negativní myšlence nevyhnete. Je však důležité, abyste se v nich nebabrali. Děláte to? Pak asi se vám moc dobře nespí a dokonce si můžete pořádnou smůlu i přitáhnout. Snažte se své myšlenky více kontrolovat. Obvykle náš vlastní vnitřní kritik vidí na všem chyby a nedá pokoj, dokud nás něčím pořádně nevykolejí. Za takové nechtěné myšlenky jen poděkujte a sdělte, že je nyní nepotřebujete. A pak si představte, jak byste si přáli, aby se situace vyvíjela. V tomto období budete potřebovat více spánku a odpočinku, tak si to dopřejte.

Dětská radost

kreativita, detska radost, tady a ted

Měsíc v srpnu, přesněji toto novoluní dodá všem i pořádnou dávku vášně, radosti a kreativity. Pokud máte děti, pozorujte je. Nemáte-li, pak si jich všímejte třeba na procházce, v parku nebo u vody. Žijí opravdu tady a teď, neřeší, co bylo včera a všechno co teprve bude je moc daleko na to, aby se tím zabývali. Vaše duše touží po dětském vnímání světa, tak jí to dopřejte. Zjistíte, že v práci to může být zábava a jiný způsob uvažování vám poskytne i nové možnosti. Vše se dá totiž zjednodušit, udělat s radostí nebo trošku předělat tak, aby to bylo zábavnější a veselejší. A smích je kořením života, tak ho přisypte pořádnou dávku.

Objímám se

Ano, čtete dobře. Dopřát i sobě samotným pořádnou porci lásky je také důležité. Vím, že sebeláska je v posledních letech neustále propírané téma, je však potřeba. Máte nižší sebevědomí? Rozdáváte se a na vás samotné vám nezůstává čas? Dejte si cíl, že do konce prázdnin tu budete hlavně pro sebe. Všímejte si toho, co je na vás krásné, oceňte se za své úspěchy, i ty docela maličké. Každý z nás v něčem vyniká, tak se zaměřte právě na toto. Pak už to půjde samo a posunete se i tam, kde si zase tak jisti nejste, to slibuji. Sebeláska je mocná čarodějka, protože vychází z nitra lásky, s egem nemá nic společného, jak si mnozí myslí. Tak obejměte a milujte se přesně takoví, jací ve skutečnosti jste!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Foto: Shutterstock/pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 20. 9. 2020

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 20. 9. 2020

SIMLENKA
SIMLENKA 2. 9. 2020

Odpovědět
avatar

Maruš11
Maruš11 23. 8. 2020

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 23. 8. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 113
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.