Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 10. 2017
Líbí se mi

Hledání životního snu a harmonie ve vztazích, to je novoluní ve Vahách

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 10. 2017
Líbí se mi
Hledání životního snu a harmonie ve vztazích, to je novoluní ve Vahách

Hledání životního snu a harmonie ve vztazích, to je novoluní ve Vahách

Kdy:  19.10. 2017 ve 21:11

Barva:  Smaragdově zelená

Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:

ledviny, močový měchýř, pánev, žlučník, kůže

Harmonie mezi všemi a vším

Klíčová myšlenka v období, kdy vládnou energie Vah, je harmonie. A to převážně v našich vztazích. Někdy je totiž velmi důležité naučit se například i diplomacii a kompromisům. A to nejen ve vztazích partnerských. Ale vlastně v jakémkoli styku s lidmi. Protože lidmi jsme obklopováni neustále. A je potřeba si uvědomit, že každý z nás má svou hodnotu. Každý je na něco talentovaný. Něco mu jde lépe, něco hůře. A přesně tak musíme druhé přijímat, umět s nimi komunikovat, respektovat je a snažit se o společnou spolupráci a souznění.

Žiji si svůj sen

V době novoluní se nám může více objevovat téma našeho životního snu. Každý máme ten svůj. Ten se během našeho života průběžně mění a formuje. To, po čem jsme toužili v patnácti, pro nás asi ve třiceti stejnou váhu mít nebude. Tak je zbytečné za tím stále jít. Je tedy důležité si tyto postupy v našem myšlení a touhách uvědomovat a život tomu přizpůsobovat. Je také možné, že narazíme v návaznosti na energii Vah na člověka, který nám bude tvrdit, že to, za čím si jdeme, nejde. Ale je to přeci náš sen. Co o něm druhý může vědět? Poslechněte radu druhého, ale nenechejte se jeho názorem rozhodit. Samozřejmě, že můžeme potkat spoustu kvalitních lidí, kteří nás dokáží posunout a dodat nám hromadu cenných rad. Poděkujte za ně a vždy se vraťte sami k sobě. Přece jen si tu žijeme ten svůj sen, že?

Péče pro mé tělo

Abychom si mohli plnit své sny, je dobré, aby naše tělo fungovalo co nejlépe, abychom vnímali co se s ním děje a co nám chce například danou bolestí říci. Proto v době energie Vah přidejte do svého jídelníčku více zeleniny a ovoce. V tyto dny tělo mnohem lépe vstřebává vitamíny a živiny. Dopřejte si opravdu kvalitní stravu bez chemie a nejlépe vynechejte průmyslově zpracované potraviny. Pijte čistou vodu, bylinkové čaje, hlavně takové, které blahodárně působí na ledviny, které jsou v tyto dny více zatížené. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Hezké

Odpovědět
kubinda
kubinda 22. 10. 2017

Odpovědět
avatar
Kristina Krausová 22. 10. 2017

To jsem si měla přečíst dříve..

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 20. 10. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.