Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 21. 7. 2018
Líbí se mi

Nastal čas, kdy se máte zaměřit na to, co už dlouho chcete dát do pořádku, ale vyhýbali jste se tomu

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 21. 7. 2018
Líbí se mi
Nastal čas, kdy se máte zaměřit na to, co už dlouho chcete dát do pořádku, ale vyhýbali jste se tomu

Nastal čas, kdy se máte zaměřit na to, co už dlouho chcete dát do pořádku, ale vyhýbali jste se tomu

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Etz´nab (Pazourek), ve kterém se můžete naplno opřít do práce nejen na sobě, ale i na všech záležitostech, o kterých víte, že by potřebovali zlepšit. Každému se daří v jiných oblastech a v jiných pokulhává. Nastal čas, kdy se máte zaměřit na to, co už dlouho chcete dát do pořádku, ale vyhýbali jste se tomu. Zdokonalujte své tělo i svého ducha. Pokud jste nespokojení v některých vztazích, dejte do nich to nejlepší, co v sobě nosíte, abyste nakonec ničeho nelitovali.

Období 1-Etz´nab (Pazourek) od 21.7. – 02.08.2018

V období Pazourka máte možnost zefektivnit nejen svou práci, ale i zlepšit kvalitu svých vztahů a svého přístupu ke zdraví. Zamyslete se nad tím, co vás brzdí a čemu se podvědomě vyhýbáte. Možná odkládáte určité povinnosti, které vás pak v duchu sžírají a vy nevyužíváte svůj plný potenciál tak, jak byste mohli. Položte si otázku: „Co je potřeba zlepšit“ a pak naslouchejte své vlastní mysli. Vrhněte se do řešení palčivých problémů a nebojte se konfrontovat se svými vlastními slabostmi.

Na úrovni těla mnoho z vás pocítí větší potřebu cvičit nebo zdravěji jíst. Pokud se cítíte unaveni, možná nezacházíte se svou energií uvážlivě. Věnujte se těm činnostem, které opravdu přinášejí efekt. Pokud pravidelně cvičíte, ale nevidíte žádné výsledky, zkuste zvýšit frekvenci tréninků. Jestli dodržujete různé diety, které nefungují, je potřeba se zamyslet nad tím, co je třeba změnit. V materiálních záležitostech se zaměřte na tok vašich výdajů a příjmů. Možná uvidíte, jak zbytečně platíte za věci, které nepoužíváte. Pazourek vám pomůže vidět pravdu, která vás osvobodí, když se vrhnete do změn, o kterých již dávno víte.

Na úrovni mysli a práce se zaměřte na vaši efektivnost. Možná děláte spoustu věcí, které dělat nemusíte, a tak spíš se zbavujte zbytečných aktivit a dělejte ty, které fungují. Je to vhodný čas pro práci s afirmacemi a novými přesvědčeními, které vám pomohou dělat svou práci lépe. Naučte se novému jazyku nebo jiným pracovním dovednostem, které vám ušetří čas a zvýší produktivitu. Raději vyklízejte a zbavujte se věcí, protože tak uvidíte svůj každodenní a pracovní život průzračněji. Rovněž si uvědomte, že k tomu, abyste byli opravdu efektivní, je důležité i pravidelně odpočívat. Nepřebírejte na sebe všechno, protože pak můžete dojít k vyhoření.

Co se týká vašich vztahů, nesvádějte svou odpovědnost na druhé, ale vložte do nich své nejlepší já. Když přesto neuvidíte žádné výsledky, konfrontujte se s druhými a pročistěte vody. Odpojte se od nezdravých vztahů, které vám jen ubírají energii, a nastavte druhým takové hranice, abyste se ve svých vztazích cítili spokojeně. Než ukončíte nějaký vztah, buďte si jistí, že jste do něj dali to nejlepší, co ve vás je. Pak nebudete ničeho litovat a život vás odmění lidmi, kteří se k vám hodí lépe. Možná si stěžujte, že se vám nikdo neozývá, a tak nečekejte a buďte vy, kdo vaše vztahy posune na vyšší úroveň.

Na úrovni ducha mnoho z vás pocítí větší potřebu meditovat nebo se věnovat nějaké duchovní praxi. Je pravděpodobné, že svou duchovní cestu zanedbáváte, a tak se cítíte odpojeni od zdroje života. Možná jste vlivem rodinných a pracovních povinností zapomněli na to nejdůležitější, a to je váš vztah k vašemu duchu. Pokud pocítíte touhu více cvičit, meditovat nebo se modlit, následujte toto vedení. V dnešní době je tolik rozmanitých nástrojů, které vás přivedou blíže k vašemu pravému já. Neotálejte, protože jinak se bude prohlubovat pocit nudy a odpojení, které vám nakonec sebere motivaci se věnovat povinnostem každodenního dne.

 

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

zajímavé

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 3. 8. 2018

velmi zajímavé

Odpovědět
Martina Gottvaldová
Martina Gottvaldová 23. 7. 2018

Neco na tom bude

Odpovědět
koudynka
koudynka 22. 7. 2018

Zajímavé čtení. Je v něm hodně pravdy i povzbuzení.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 654
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.