Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 14. 11. 2018
Líbí se mi

Připomeňte si svůj životní sen. Rozjímejte nad svými vizemi a věřte, že jich dosáhnete

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 14. 11. 2018
Líbí se mi
Připomeňte si svůj životní sen. Rozjímejte nad svými vizemi a věřte, že jich dosáhnete

Připomeňte si svůj životní sen. Rozjímejte nad svými vizemi a věřte, že jich dosáhnete

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Men (Orel). Nastalo období, kdy je dobré si připomenout svůj životní sen. Poproste Orla, ať vám pomůže nahlédnout do všech tří časů, kterými jsou minulost, přítomnost a budoucnost. Rozjímejte nad svými vizemi a věřte, že jich v tomto životě dosáhnete. Pozorně vnímejte své sny, protože vám mohou naznačit cestu, kterou máte jít.

Období 1-Men (Orel) od 15. 11. – 27. 11. 2018

Po období Větru, kdy jsme se měli zamyslet nad silou slov a prohloubit své vnitřní ticho se dostáváme do času Orla. Zhodnoťte svůj osobní příběh a sledujte tenkou niť, která udržuje vaše sny stále naživu. Život vás vede k vašemu nejlepšímu já a vždy máte šanci naskočit na cestu, která vám byla předurčena životem. Je jedno kolik odboček a zkušeností uděláte, protože v tomto vesmíru ve své podstatě nemůžete udělat chybu. Můžete si však svou cestu zkomplikovat a trpět podle své libosti. Zákon příčiny a následku je nelítostný, ale vzhledem k nekonečnosti času nepatrný. Je tedy v podstatě jen na vás, kolik štěstí nebo utrpení si zvolíte žít.

Na úrovni těla se především zaměřte na svou sexualitu. Je to mocná síla, která může vás i vašeho partnera léčit nebo může ublížit. Sex bez lásky může být velmi destruktivní, a tak se snažte své prožitky spojit se svým srdcem. Je jedno jestli máte nebo nemáte partnera. Můžete se milovat s někým nebo sama se sebou. Věnujte pozornost svému tělu a respektujte sama sebe stejně jako své partnery. Sex je výrazem tělesné lásky, a pokud ji oddělujte od své duše, začnete cítit rozpory, které se pak mohou projevit i při výběru partnera. To může být komplikované. Pracujte s touto mocnou tvořivou silou s respektem a hlavně s láskou. Při správném využité této energie se zintenzivní vztah ke všem dalším činnostem a budete úspěšnějšími ve všech ohledech.

Na úrovni mysli se rozhodněte kultivovat svou mysl a neztrácejte ze své mysli cíl, po kterém toužíte. V každém okamžiku můžete změnit kvalitu svých myšlenek. Záměrně se soustřeďte na myšlenky, které vás nějakým způsobem trápí. Při bližším pozorování zjistíte, že se týkají buď vaší minulosti, nebo lidí, kteří na vás měli vliv v raném dětství. Ovládněte svou přítomnost a vybírejte si taková přesvědčení, která jsou v harmonii s vašimi budoucími cíli. V žádném případě se nekritizujte. Učiňte ze své mysli spojence, který vás po celou dobu vaší cesty bude podporovat. Zrekapitulujte si svou dosavadní profesní cestu a připomeňte si svou budoucí vizi. Očekávejte to nejlepší.

Na úrovni vztahů vám orel radí, abyste se stýkali jen s lidmi, kteří rozumí a věří vašim snům. Neztrácejte čas s lidmi, kteří jsou vůči vám skeptičtí. Tím, že trávíte čas s lidmi, kteří vám nevěří, škodí jen sami sobě. Možná se chvíli můžete cítit sami, ale když budete dostatečně trpěliví, vždy se najde člověk, který vám nejen porozumí, ale možná vám podá i pomocnou ruku. Vesmír je nekonečný prostor plný různých možností. A to se týká i lidí, se kterými můžete být šťastní. Nespokojujte se s málem a očekávejte to nejlepší. Vy sami však dejte do svých vztahů to nejhezčí, co v sobě nosíte. Pokud i přesto bude vztah velmi nevyvážený, vesmír se postará o změnu.

Na úrovni ducha nastal výjimečný čas, kdy můžete výrazně posílit své spojení s velkým duchem nebo životem. Naučte se více pracovat se sny. Sny vám mohou pomáhat při důležitých rozhodnutích, které mohou vypadat v každodenním životě nejasně. Snový radar nelže, a tak si pořiďte zápisník a své sny si pravidelně zapisujte. Zároveň se naučte vidět orlím zrakem do všech tří časů a naučte se předvídat okolnosti. To nejcennější, co máte, je však váš přítomný okamžik, ve kterém můžete odpustit bolestem z minulosti a vytvářet svou ideální budoucnost. Chce to však najít váš jedinečný záměr, který vám dokáže zprostředkovat pouze vaše duše. Buďte odvážní a věřte, že jste v bezpečí za všech okolností, ať vypadají všelijak.

 

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Duch
Duch 6. 1. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 11. 2018

pěkné, já jsem si šla za svým cílem, ten jsem si splnila a nyní chci už jen štastný život ve zdraví pro celou naši rodinu

Odpovědět
k.eva
k.eva 15. 11. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.