Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 5. 1. 2019
Líbí se mi

Začíná nový rok a s ním i vytýčení si nových cílů a vizí. Ponořte se do sebe a definujte vizi následujícího roku

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 5. 1. 2019
Líbí se mi
Začíná nový rok a s ním i vytýčení si nových cílů a vizí. Ponořte se do sebe a definujte vizi následujícího roku

Začíná nový rok a s ním i vytýčení si nových cílů a vizí. Ponořte se do sebe a definujte vizi následujícího roku

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Manik (Jelen). Začíná nový rok a s ním i vytýčení si nových cílů a vizí. Ponořte se do sebe a definujte vizi následujícího roku. Když naleznete směr, kterým si budete sami chtít ubírat, nebudete vláčeni sny druhých. Scházejte se s lidmi, kteří již mají něco za sebou a v něčem vynikají. Ti vám mohou urychlit cestu za splněnými sny, které jste si předsevzali. Pokud ještě žádné vize nemáte, nezoufejte, protože období Jelena vám pomůže.

Období 1-Manik (Jelen) od 06.01. – 18.1.2019

Po období Jaguára, kdy jste měli spíše hledat sílu uvnitř sebe, nastal čas, kdy je dobré zajít za moudrými lidmi, kteří vám na vaší cestě pomohou. Je jedno, jaká oblast je pro vás momentálně důležitá. Zaměřte se na to, co je nejdůležitější. Nebojte se druhé požádat o pomoc, protože v tomto čase k vám mohou přicházet rady shůry. Jestli na základě svých zkušeností druhým nedůvěřujete, choďte často do přírody a naslouchejte její tiché řeči. Rovněž aktivujte schopnost snění, které vám může seslat sen, jež vás povede na vaší jedinečné cestě.

Na úrovni těla se zaměřte především na otázky zdraví. Zajděte ke svému oblíbenému doktorovi nebo člověku, kterému v tomto ohledu věříte. Nechte si poradit od lidí zkušených, nejlépe od těch, kteří mají již nějaké životní zkušenosti za sebou a svému oboru rozumí. Pokud ještě necvičíte jógu nebo jiné ozdravné cvičení, zamyslete se nad tím, jaký kurz by pro vás byl nejvhodnější. Nejdříve si obhlédněte minimálně tři odborníky a nechte se vést doporučeními od svých známých. Teprve pak se rozhodněte nějakému druhu cvičení věnovat. Rovněž se zamyslete nad svým stravováním a popřemýšlejte o povánoční detoxikaci. Pokud jste se rozhodli zhubnout, nikam nespěchejte, ale pomaloučku dodržujte malé kroky, vedoucí ke změně. Vytrvalost se vyplácí.

V rovině mysli zapracujte na svých představách o ideální práci, kterou byste chtěli v budoucnu dělat. Možná pocítíte pocit nudy nebo neuspokojení se svou stávající pozicí, ale nebudete přesně vědět, kam svou pozornost pořádně nasměrovat. Proto bude důležité buď definovat nové vyšší cíle, nebo změnit zaměstnání. Než se rozhodnete, poraďte se s někým, komu v této oblasti důvěřujete. Neopouštějte svou práci impulsivně, protože bude možná jednodušší jen určit jiné podmínky s vaším zaměstnavatelem. Důležité je, abyste cítili, že vaše momentální práce vás posouvá k vašemu životnímu poslání. Zaměřte se i na vztahy na pracovišti a zkuste jim dát hlubší význam.

Co se týká vztahů, dejte svým nejhlubším vztahům nějaký význam. Možná pocítíte ve stávajících vztazích začínající nudu. Když budete patřit k těm, kteří jsou ve svých vztazích spokojení, i tak je dobré v tomto období vztahy nějakým způsobem oživit. Překvapte partnera nějakou činností, která bude vám oběma neznámá. To přinese vzrušení jak vám, tak druhé straně. Pokud se ocitáte v hlubší krizi, navštivte manželskou poradnu nebo jděte za někým, komu opravdu důvěřujete. Věnujete-li se poradenské činnosti, nebojte se vyjít ze své ulity a dát o sobě vědět. V lednu se otevře téma mužských autorit, a tak se dá očekávat, že se věci dají do pohybu.

Na rovině ducha se může toho dít mnoho, protože znamení Jelena patří k těm nejduchovnějším. Sledujte své sny a často pobývejte v přírodě, kde k vám může přicházet její tiché poselství. Požádejte život, ať vám odhalí vizi vašeho života nebo následujícího roku. Zapište si všechny vjemy, které vás napadnou, a pokud budou nedůvěryhodné, tiše seďte a dál naslouchejte. Rovněž popřemýšlejte o návštěvě nějakého poutního místa nebo mudrce, za kterým budete muset ujít určitou vzdálenost. Již jen cesta za radou může být důležitým gestem, díky kterému se přiblížíte svému určení.

Napsal: Robert Policar

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
lemur
lemur 15. 1. 2019

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 7. 1. 2019

Přesně

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 1. 2019

Směr mám udaný, jen ho splnit a hlavně...přežít rok 2019 ve zdraví..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 226
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.