Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 21. 4. 2018
Líbí se mi

Mayský horoskop: V následujících dnech se hluboce zamyslete nad svým životem

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 21. 4. 2018
Líbí se mi
Mayský horoskop: V následujících dnech se hluboce zamyslete nad svým životem

Mayský horoskop: V následujících dnech se hluboce zamyslete nad svým životem

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období Jelena, ve kterém můžete prohloubit svou moudrost a posílit vizi, která řídí váš život. Pokud ještě o své vizi nevíte, měli byste ji najít, abyste nežili vizi někoho jiného. Choďte často do přírody a ptejte se sami sebe, jaký život chcete doopravdy žít. Jestli už máte jasno, dovolte si svou stávající vizi posílit a praktickými kroky potvrdit. V tomto čase se vyplatí chodit za moudrými lidmi, kteří již na své cestě mají něco za sebou. Vy sami se zamyslete nad tím, jestli své životní zkušenosti můžete předávat dál.

Období 1-Manik-3 (Jelen) od 21.4. – 03.05.2018

 

V následujících dnech se hluboce zamyslete nad svým životem. Jelen je velký učitel, jehož paroží ho spojuje s vyššími světy. Prohlubte svou moudrost a hledejte lidi, kteří vám mohou odkrýt tajemství vaší cesty. Nebuďte však na nikom závislí. Nechte si poradit, ale vše prokonzultujte se svým srdcem. Pokud pocítíte dobro, můžete tyto rady vzít za své. Jděte tedy svou cestou, ale zároveň naslouchejte a dobře se dívejte. Když pocítíte v jakékoliv oblasti nudu, je to možná znamení, že vám chybí síla vize.

Na úrovni těla vyhledejte odborníky, zabývající se zdravou výživou, cvičením či oborem, o který se zajímáte. Pokud již dlouho cvičíte, ale máte pocit, že vás to tolik nebaví, možná nastal čas se poohlédnout po něčem jiném. Nechte si poradit od lidí, kteří mají již kus života za sebou a svému oboru se věnují již dlouho. Tím si značně můžete urychlit cestu. Rovněž se zamyslete nad nějakou dalekou cestou, která by měla spirituální význam. Navštěvujte silová místa v přírodě a naučte se kontemplaci. Zhodnoťte svůj život a snažte se uvést do pořádku ty oblasti v životě, které to nejvíc potřebují.

Na úrovni mysli a práce nastal čas, kdy máte všemu dát hlubší význam. Přemýšlejte o smyslu svého zaměstnání, a snažte se dělat vše, jak nejlépe dovedete. Pokud vaše kolegiální vztahy nebudou v rovnováze, zkuste je nějakým způsobem posílit. Nalezněte vizi, která vaší každodenní rutině dodá šťávu. Sdílejte s druhými své pracovní zkušenosti a zároveň si hodně povídejte s lidmi, kteří něčemu opravdu rozumí. Nebojte se zeptat, protože tak pomůžete nejen sobě, ale zároveň dáte smysl zkušenostem, kteří zažili ti druzí. Zkuste se zamyslet nad tím, jak by měla vypadat vaše ideální práce za deset let.

Na úrovni vztahů vám Jelen radí, ať najdete v někom podporu. Uvědomte si, že na všechno nemusíte být sami. Nebojte se některé lidi oslovit o pomoc, kterou vám rádi poskytnou. Choďte za staršími lidmi, kteří již mají něco za sebou, a naslouchejte jim. Mnoho lidí bude mít tendenci dát svým důležitým vztahům hlubší smysl. Když ucítíte přicházející nudu, nastal čas vztah nějak oživit. Najděte si nějaký nový společný zájem a uvidíte, že se vám vztahy posunou k ještě lepšímu. Pokud vás někdo požádá o pomoc či radu, neváhejte. Dovolte si s druhými sdílet svou osobitou moudrost.

Na úrovni ducha nastal významný okamžik, který může hodně lidí nabádat konkrétně popsat svou vlastní vizi. Učiňte si závazek, že budete pravidelně rozjímat nebo meditovat u svého oblíbeného stromu nebo místa v přírodě. Často choďte na procházky a vnímejte různá znamení a synchronicity, kterými vás život bude obklopovat. Pamatujte, že pokud něco v krátké době uvidíte nebo uslyšíte třikrát za sebou, je to znamení, abyste se danou záležitostí vážně zabývali. Proveďte hlubší rekapitulaci svého života a uvědomte si poznání, které můžete s druhými sdílet. Velmi silný a důležitý den bude 30. dubna. Bude úplněk ve Štíru a zároveň se bude oslavovat starý keltský svátek Beltaine, který je spojován s rohatým bohem Cernunnosem, který je spojován právě se silou Jelena. Můžete prohloubit nejen svůj vztah k přírodním silám, ale možná i probudit netušené síly a získat pronikavý vhled do svého vlastního životního příběhu.

 

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 26. 4. 2018

Skvělé

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 4. 2018

moc hezké

Odpovědět
lemur
lemur 25. 4. 2018

Pěkné.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 4. 2018

hezké

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.