Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 28. 11. 2018
Líbí se mi

Nastal čas tvoření a radosti. Neberte život příliš vážně a dělejte to, co vás baví. Buďte šťastní

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 28. 11. 2018
Líbí se mi
Nastal čas tvoření a radosti. Neberte život příliš vážně a dělejte to, co vás baví. Buďte šťastní

Nastal čas tvoření a radosti. Neberte život příliš vážně a dělejte to, co vás baví. Buďte šťastní

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Lamat (Králík). Nastal čas se zaměřit na to, co vás opravdu baví. Neberte život příliš vážně, protože byste přišli o radost, která k životu nutně patří. Na druhou stranu to se zábavou nepřehánějte, protože byste mohli opomenout duši, což je také důležité. Nastolte rovnováhu mezi zábavou a duchovní praxí a uvidíte, že vás život začne bavit a v práci na sobě uvidíte rychlejší výsledky.

Období 1-Lamat (Králík) od 28. 11. – 10. 12. 2018

Po období Orla, kdy jste měli najít nebo si připomenout svou osobní vizi, začal čas tvoření. Přesto se svými důležitým kroky vyčkejte do 7. prosince, kdy přejde vliv retrográdního Merkuru, který nové záležitosti může komplikovat. Do té doby si vytvořte prostor a hrajte si svým novým projektem nebo snem, ať je to cokoliv. Berte však v úvahu i zodpovědnost, která s sebou vytvoření něčeho nového, přináší.

Na úrovni těla si uvědomte kvalitu vašeho sexuálního života. Dokážete prožívat rozkoš? Na požitcích není nic špatného, pokud neškodí vaší duši. Správná míra mezi zodpovědností a uvolněnou radostí vytváří vaši celkovou spokojenost. Pokud jste žena, která jenom pracuje a snaží se mít vše v pořádku, aby potěšila své nejbližší, zastavte se a na chvilku si uvědomte své vlastní potřeby. Zaměřte se především na potřeby svého těla. Jděte na dobrou večeři, masáž nebo se pomilujte se svým partnerem a spíš myslete na svou rozkoš, než na uspokojení svého partnera. Pokud si užíváte až moc, zamyslete se nad tím, jestli vám tato činnost opravdu vyhovuje. Ať jste na jakékoliv úrovni, snažte se udržet potřeby svého těla i duše v rovnováze.

Na úrovni mysli prozkoumejte kvalitu svých myšlenek. Jsou pochmurné nebo plné radosti? Uvědomte si rovněž kvalitu svého humoru. Někdo má rád sarkasmus, někdo záměrně vytváří zmatek, aby druhé pobavil, a jiní si libují v dosti černém humoru. Pokud se berete příliš vážně, možná máte ztuhlé svaly kolem lícních kostí, kde se ukládá potlačená zloba. Více se smějte, ale druhým se neposmívejte. Jedna z nejméně nepochopitelných „hlášek“ je: „Promiň, dělal jsem si srandu“. Používejte humor, který léčí a ne ten, který zraňuje. Podívejte se ve své práci na lidi, kteří vtipkují, a zaměřte se na to, jakým způsobem vtipkují. Hodně se o nich dozvíte.

Na úrovni vztahů se zaměřte především na lidi, se kterými se můžete dobře zasmát. Udělejte si čas na své přátele a rozhodně neřešte své problémy. Zajděte na nějakou dobrou komedii nebo koncert, který pozvedne vaší náladu. Pokud se převážně pohybujete ve velmi vážné společnosti, zajděte mezi umělce nebo komiky. Nebojte se toho, protože vibrace druhých lidí je nakažlivá. Vyhýbejte se lidem, kteří si neustále stěžují na svůj život, pokud nemáte dostatek sil je z toho dostat. Myslete na sebe a bavte se, jak to nejlépe dovedete. Hrajte zábavné společenské hry a na druhé se upřímně usmívejte.

Na úrovni ducha se rodí něco nového. Ve vzduchu je mnoho tvůrčí energie, která čeká, kam bude namířena. Ať už chcete založit rodinu nebo rozjet nový podnik, nastala vhodná doba. Počkejte však na důležité kroky až do 7. prosince. Do té doby vše podrobně promyslete. Věnujte energii do projektů, ze kterých budete v budoucnu čerpat opravdovou radost a naplnění. Pamatujte však na to, že s velkým cílem je spojena i velká zodpovědnost. Pokud se pro něco rozhodnete, musíte nést následky za svou volbu. Bude to vyžadovat disciplínu a potřebnou vytrvalost. Jakmile se již rozhodnete, neotáčejte se zpět. Zvolte si něco, co těší vaše srdce, a nežijte sny druhých, pokud vás to nenaplňuje.

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Majina
Majina 7. 1. 2019

zaujímavé ,vždy inšpiratívne čítanie Horoskopu.

Odpovědět
Duch
Duch 6. 1. 2019

Odpovědět
Zdeňka 68
Zdeňka 68 30. 11. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.