Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 16. 8. 2018
Líbí se mi

V období Ještěrky se mohou významně zesílit vaše intuitivní schopnosti, a tak zvláštní péči věnujte nejen svým pocitům, ale i snům

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 16. 8. 2018
Líbí se mi
V období Ještěrky se mohou významně zesílit vaše intuitivní schopnosti, a tak zvláštní péči věnujte nejen svým pocitům, ale i snům

V období Ještěrky se mohou významně zesílit vaše intuitivní schopnosti, a tak zvláštní péči věnujte nejen svým pocitům, ale i snům

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Kan (Ještěrka, Síť), ve kterém můžete posílit všechny důležité oblasti ve vašem životě. Hodně cvičte, posilte své koncentrační schopnosti a zároveň rozvíjejte svou intuitivní mysl. Ve svých vztazích se zaměřte především na kvalitu, než na kvantitu a naučte se naslouchat jak svým snům, tak tajemné řeči živlů. Pobývejte často v přírodě a naslouchejte moudrosti, kterou vám nabízí. Možná zjistíte, že ji rozumíte zcela novým způsobem, než jste doposud byli zvyklí.

Období 1-Kan (Ještěrka) od 16.8. – 28.08.2018

V období Ještěrky se mohou významně zesílit vaše intuitivní schopnosti, a tak zvláštní péči věnujte nejen svým pocitům, ale i snům. Snová aktivita se může zvýšit i u těch, kteří si myslí, že se jim nic nezdává. Díky snům můžete předvídat budoucí události, lépe chápat své každodenní vztahy a dokonce dojít k uzdravení. Síla přírody bude v tuto dobu mocná, a kdo bude chtít, může hlouběji pochopit její pravé poselství.

Co se týká vašeho zdraví, je dobré posílit vaše fyzické tělo. Hodně cvičte a raději se zaměřte na posílení tělesných partií, o kterých víte, že to potřebují nejvíce. Měli byste se uvést do celkové rovnováhy. Hodně běhejte v přírodě, pokud vám to tělo dovolí, a pokud ne, tak se aspoň pravidelně procházejte a zhluboka dýchejte. Co se týká finančních nebo hmotných záležitostí, můžete zaznamenat úspěch. Buďte jako ještěrky, které jsou velmi pevně spojeni se zemí a zrakem se upínají k nebi. Abyste mohli své ideály pevně usadit na zem, chce to dobré uzemnění a realistický pohled na danou situaci.

V rovině mysli vám ještěrka radí, abyste se naučili snít. Pokud si ještě nevedete pravidelně záznamy o svých snech, nastal ten správný čas. Snový deník je základní pomůckou, která vám může tuto vrozenou schopnost velmi rychle obnovit. Sny vám mohou být skvělým průvodcem ve vašich každodenních výzvách. Naučte se pravidelně před svým spánkem žádat své sny o vedení a uvidíte, co se bude dít, když ve svém úsilí vytrváte. Rovněž je dobré studovat informace o oborech, které vás zajímají, ale nelpěte jen na intelektuálním vědění. Může to být skvělá pomůcka, ale zároveň i velkou iluzí. Je nutné se naučit s přemírou dat, které nám dnešní společnost dává, dobře pracovat. V tom vám paradoxně může pomoci vaše intuice, která v tomto období bude „na koni“.

V oblasti vztahů přináší ještěrka poselství, že spoustu vztahů může být do jisté míry relativně v pořádku, ale nemusí být zcela uspokojující. Pokud budete mít tento pocit, je to znamení, abyste se rozhodli své vztahy prohloubit. Máte-li spoustu známých, ale žádné přátele, může vám to začít vadit a zároveň to může ukazovat i na vaše charakterové vlastnosti. Rozhodněte se prohloubit vztahy, na kterých vám opravdu záleží. Zvláště se zaměřte na svůj vztah k otci, důležitým mužům a kolegům na pracovišti. Důležité mohou být i vztahy s vašimi dětmi, kde často vzhledem k vytíženosti prací, tyto vztahy trpí. Když si záměrně čas na určité lidi nevytvoříte, tak nebude. Chce to tedy trochu vůle, ale vzhledem k rychlosti průběhu lidského života se to určitě vyplatí.

Na úrovni ducha se zaměřte sílu přírody. Naslouchejte větru, mluvte k ohni a odpočívejte v náruči matky země. Nechte vodu, ať očistí vaši duši a otevřete se inspiraci, která může přijít v podobě živých snů. Pravidelně si zapalujte před spaním svíčku a dívejte se do jejího plamene. Přečtěte si nějakou knihu o šamanismu a porovnejte tyto znalosti se svou vlastní zkušeností. Objevíte podstatné rozdíly, protože živá zkušenost je vždy velmi osobní a nenahraditelná. Přesto mohou být tyto informace dobrým vodítkem a průvodcem při zkušenostech, které mnoho z vás čekají.

 

Napsal: Robert Policar

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

hm uvidime

Odpovědět
Helasi
Helasi 25. 8. 2018

Hezké, jdu si připravit svíčku a zapřemýšlím

Odpovědět
lemur
lemur 18. 8. 2018

Pěkné.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.