Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 2. 5. 2019
Líbí se mi

Nastalo významné období, kdy můžete pocítit velký příval energie. Vnímejte neviditelné síly života, velkou úlohu hraje i snění

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 2. 5. 2019
Líbí se mi
Nastalo významné období, kdy můžete pocítit velký příval energie. Vnímejte neviditelné síly života, velkou úlohu hraje i snění

Nastalo významné období, kdy můžete pocítit velký příval energie. Vnímejte neviditelné síly života, velkou úlohu hraje i snění

Začíná silné období Ještěrky, které může probudit nejen magické síly přírody, ale i zesílit vaši schopnost snít. Buďte pevně na zemi, ale zároveň buďte vnímaví k neviditelným silám života. Každý večer i ráno se zaměřte na nejen práci s tělem, ale i práci se svou myslí. Velmi zajímavé jsou okamžiky těsně před usnutím a hned po probuzení. Zkuste sledovat, co se děje s vaší myslí, když se přesouvá do rovin snění a zase naopak. Ti, co se více zajímají o práci se sny, mohou zažít velký posun vpřed.

Období 1-Kan (Ještěrka) od 03. 05. – 15. 05. 2019

 

Po období Opice, kdy jste měli zlepšit své analytické a učitelské schopnosti, nastává čas, kdy je dobré posílit svou intuici. Ponořte se více do moudrosti svého těla a naučte se číst jeho vlastní jazyk, se kterým s vámi komunikuje. Není náhoda, když se z některých lidí cítíte nesví nebo vám nesednou. Neříká to nic o nich, ale tělo vám radí, co je a není pro vás dobré v daný okamžik. Když se tyto signály naučíte číst, ulehčí vám praktický život.

Co se týká těla, cvičte aspoň třikrát týdně a zaměřte se na posílení vašeho těla. Jelikož v dnešní době je na nás vyvíjen velmi silný duševní tlak, je často naše tělo důsledkem každodenního stresu vyčerpané a slábne. Pravidelně choďte do přírody a trénujte bdělou chůzi a naslouchejte tiché moudrosti přírody. Zkoumejte různá silová místa a nechte je na sebe působit. Pokud cvičíte jen jógu, začněte i posilovat. Co se týká hmotných záležitostí, můžete zaznamenat úspěch. Hledejte možnosti, které se vám nabízejí, a včas zareagujte. Úspěch si musíte umět dovolit.

V rovině mysli se tentokrát zaměřte na svou intuici při řešení vašich praktických záležitostí. Důvěřujte více svým vnitřním pocitům, které vám posílají důležité informace, které jsou sice nejasné, ale často komplexní. Vytvořte si v práci tým kolegů, se kterými budete rádi a nebudete hrát zbytečné mocenské hry, které nepomáhají ani práci ani vašemu psychickému zdraví. Ponořte se do praktického řešení všech výzev, které vám pracovní a každodenní život předloží. Buďte kreativní a využijte schopnost tvůrčí imaginace, která může být v tomto období zvlášť účinná.

Co se týká důležitých vztahů, dejte spíš na kvalitu, než na kvantitu. Možná, že žijete ve spokojeném vztahu, ale prohlubovat se dá vždycky. Více spolu mluvte a snažte se navzájem pochopit. Čím více druhé pochopíte, tím více je můžete doopravdy přijímat a tedy i milovat. Dělejte s partnerem více společných aktivit. Zbavte partnera přílišného očekávání a zkuste mu dělat přesně to, po čem toužíte vy sami. Pokud máte pocit, že jste se dlouho už neviděli s lidmi, které máte rádi, vezměte iniciativu do svých rukou, ale na něčem zbytečně nelpěte. Uvědomte si své vlastní potřeby a přizpůsobte si je tak, aby došly k naplnění.

V rovině ducha nastalo významné období, kdy můžete pocítit velký příval energie a probuzení snové aktivity. Hodně se pohybujte v přírodě, protože ta vás může doslova vyléčit jak z vašich psychických, tak fyzických neduhů. Dejte úctu přírodě, ze které jsme všichni stvořeni a rozhodněte se více využívat její léčivé moudrosti. Pracujte s aromaterapií nebo se zajímejte o moudrost stromů. Příroda je v květnu v jednom z nejsilnějších období v roce, a tak si užívejte probouzející síly jara a plodnosti.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 19. 5. 2019

Prima.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 3. 5. 2019

Díky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 673
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.