Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 23. 12. 2018
Líbí se mi

Naučte se pobývat jen sami se sebou a probouzejte svou vnitřní sílu. Napište si svá přání a nikomu je chvíli neříkejte. V čase ticha sílí záměr

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 23. 12. 2018
Líbí se mi
Naučte se pobývat jen sami se sebou a probouzejte svou vnitřní sílu. Napište si svá přání a nikomu je chvíli neříkejte. V čase ticha sílí záměr

Naučte se pobývat jen sami se sebou a probouzejte svou vnitřní sílu. Napište si svá přání a nikomu je chvíli neříkejte. V čase ticha sílí záměr

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Ix (Jaguár). Začíná mocné období, kdy se můžete lépe naladit na svůj šarm, originalitu i tajemnost. Jelikož jsou zároveň i vánoční svátky, přejte si pro sebe nejen dárky hmotné, ale i ty, které pocházejí z jemnějších rovin bytí. Jaguár má velkou moc a dokáže uvést svůj život do dokonalé rovnováhy. Naučte se pobývat jen sami se sebou a probouzejte svou vnitřní sílu. Napište si svá přání a nikomu je chvíli neříkejte. V čase ticha sílí záměr. Až si budete naprosto jistí, že svých cílů dosáhnete, v klidu se s nimi podělte se svými nejbližšími.

Období 1-Ix (Jaguár) od 24.12. – 5.1.2019

Síla Jaguára a magie vánoc jdou ruku v ruce, a tak si tyto svátky užívejte. Naučte se být sami, a ti, kteří budou slavit bez svých blízkých nebo příbuzných, ať netruchlí. Máte jedinečnou příležitost posílit své vlastní já. Je dobré se naučit pravidelně věnovat tiché meditaci, kdy se naučíte rozjímat nad svým životem. Život je to největší umělecké dílo a vy jste jeho hlavní postavou. Všichni jsme tento dar dostali, a tak je dobré se naučit žít.

Na úrovni těla si uvědomte svou tajemnou krásu, kterou v sobě nosíte. Zaměřte se na to, jak se cítíte ve svém těle a rozhodněte se více cvičit. Nedělejte to však kvůli svému okolí, manželovi nebo svému milému. Cvičte pro sebe, abyste se ve svém těle cítili úžasně. Pohybujte se jako šelma a na každém kroku si uvědomte svůj vlastní šarm. Abyste mohla vnímat tajemnou stránku bytí, je důležité mít silné a pružné tělo. Zkuste jógu i nějaké posilovací cvičení. Pokud si budete chtít vybrat jenom jeden druh posilování, vyberte si prozatím raději klasické posilování.

Na úrovni mysli se zaměřte na svou řeč a myšlenky. V tomto období můžete významně změnit způsob, jakým se vyjadřujete, pokud budete chtít. Rozviňte také svou schopnost druhé nezaujatě pozorovat. Dívejte se na druhé jako jaguár, který vidí vše, ale zároveň on sám není rozpoznán. Pozorujte na první pohled nepodstatné detaily, ze kterých se postupně bude skládat širší obraz, podobně jako když skládáte puzzle. Jděte si sednout do parku a sledujte své bezprostřední okolí, aniž byste si vytvářeli domněnky. Vnímejte srdcem a rozviňte svůj vnitřní zrak. Jelikož jsou vánoční svátky, v klidu pozorujte své příbuzné a nejbližší. Dívejte se na ně bez předsudků a snažte se předvídat jejich slova i způsob chování. Promluvte jim do duše ve chvílích, kdy bude vhodný okamžik, protože některým můžete zásadně změnit život.

Na úrovni vztahů si uvědomte téma moci a bezmoci vůči některým důležitým lidem, ve vašem životě. Naberte sílu u svých spojenců a rozhodněte se uvést do harmonie vztahy, které vás momentálně trápí. Dělejte ve všech situacích to nejlepší a pamatujte, že o svátcích máte jedinečnou možnost posílit své rodinné vztahy. Komunikujte se druhými jasně, a pokud uvidíte, že někdo se něčím trápí a budete vědět, že mu budete umět pomoci, udělejte to. Podporujte druhé, ale sami si uchovejte svou vlastní integritu. Jediný, kdo vám může říkat, co máte dělat, je život sám, který nejčastěji promlouvá skrze vaše srdce.

Na úrovni ducha si udělejte čas sami pro sebe a dovolte si odpočívat, jako jaguár odpočívá na své oblíbené větvi. Dívejte se z dálky na svou kořist a naplánujte si strategii, jak se k ní dostat. Touto kořistí mohou být vaše vlastní slabosti nebo dlouhodobé záměry, které jste si nedávno určili. Pravidelně spočívejte v tichu a hledejte dary ducha, které k vám v tomto zázračném čase mohou přijít. Naučte se plánovat, abyste ušetřili energii. Dobrá příprava vám ušetří energii i čas na to, abyste se mohli sobě opravdu věnovat. Možná během těchto dní přijde silný sen nebo událost, která vám připomene vaši kouzelnou stránku. Uvědomte si svou vnitřní i vnější krásu a s elegancí utvářejte život ke štěstí svému i všech.

 

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Duch
Duch 6. 1. 2019

zajímavé

Odpovědět
lemur
lemur 30. 12. 2018

Krásné.

Odpovědět
koudynka
koudynka 28. 12. 2018

Krásně napsané...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 440
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.